2020 Індекс сталості організацій громадянського суспільства


Український незалежний центр політичних досліджень презентував результати досліджень проєкту “Індекс сталості ОГС” за 2020 рік.

Пандемія COVID-19 негативно вплинула на всі аспекти життя в Україні 2020 року. Для запобігання поширенню коронавірусу український уряд затвердив певні обмеження, як-от припинення курсування громадського транспорту й обмежене пересування в межах країни, запровадження цілковитого локдауну та карантину «вихідного дня». Такі заборони призвели до серйозних збитків, особливо для малого й середнього бізнесу, галузей обслуговування, розваг і туризму. У поєднанні з недостатньою державною підтримкою обмеження спричинили скорочення робочих місць та зростання безробіття.

2 березня 2020 року Президент України Володимир Зеленський ініціював зміну уряду, відправивши у відставку прем’єр-міністра та весь Кабінет Міністрів. Це рішення підтримали депутати Верховної Ради України. Як показала практика, новий уряд виявився менш відкритим до співпраці з організаціями громадянського суспільства (ОГС).

Читати далі