25.05.2016. ІІІ Міжнародна конференція «Урядування та реформування національних служб безпеки та розвідки: найкращі міжнародні практики», Центр Разумкова


Реформа спецслужб держави — не просто питання подальшого розвитку країни, її євроатлантичної інтеграції. Як зазначають фахівці, ефективна робота спецслужб дає змогу якщо не повністю запобігти війні, то принаймні серйозно зменшити її трагічні наслідки. Отже, говорячи про реформу спецслужб і розвідки, а також демократичний контроль над ними, ми говоримо про виживання країни, про питання, що стосуються кожного.

Центр Разумкова спільно з женевським Центром демократичного контролю над збройними силами (DCAF), Міжфракційним депутатським об’єднанням «Україні — Євроатлантичний простір!», Офісом зв’язку НАТО в Україні та за фінансової підтримки Королівства Нідерландів організував міжнародну конференцію «Урядування та реформування національних служб безпеки та розвідки». Її безсумнівним успіхом є те, що вперше за одним круглим столом зібралися всі учасники процесу: міжнародні та вітчизняні експерти, представники СБУ, РНБО, зовнішньої розвідки, Міністерства оборони, Верховної Ради, громадянського суспільства, журналісти тощо.

Читати більше