27.06.2016. «Країни ЄС потрібно переконувати у відсутності загрози від безвізового режиму для України – аналітик», Олена Пристайко, “Громадське”


27 червня президент України Петро Порошенко відвідав з робочим візитом Брюссель аби обговорити наслідки Brexit  для ЄС та України, а також продовження подальшої співпраці з питань євроінтеграції. У зв’язку з цим, в ефірі Громадське виконавчий директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі Олена Пристайко прокоментувала актуальні настрої в ЄС щодо українського питання.

У розмові пані Пристайко проінформувала про ситуацію щодо продовження санкцій проти Росії, подальші кроки у візовій лібералізації та оцінку українських реформ.

«Ми бачимо проблеми не в Європарламенті. Основну ланку роботи ми бачимо у країнах ЄС, яких все ще потрібно переконувати, що надання безвізового режиму не викликає загрози для ЄС, що Україна це заслуговує, оскільки вона виконала необхідні умови і третє, – що це є необхідним символом підтримки громадянам України, які таким чином стають рівними з громадянами ЄС».

Читати далі