29.02.2016. Українська лабораторія у Брюсселі 2016: Ярмарок проектних ідей на підтримку реформ в Україні


Українська Лабораторія у Брюсселі: Ярмарок проектних ідей на підтримку реформ в Україні є унікальним продуктом, розробленим Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі (далі-Офіс) у відповідь на потреби аналітичних центрів України, Європи та світу, які займаються просуванням демократичних перетворень і реформ в Україні за допомогою власних досліджень і розвитку політик.

Українська Лабораторія у Брюсселі покликана активізувати співпрацю між українськими та європейськими аналітичними центрами. Вони матимуть можливість ділитися своїм досвідом, інформувати про свої пріоритетні дослідницькі напрямки та знаходити потенційних партнерів та донорів для реалізації майбутніх проектів. Представники всіх груп (аналітичні центри, донори та посадовці) матимуть можливість працювати в робочих групах та детально обговорити проекти, які вони зможуть спільно реалізувати у майбутньому.

Представники 17 українських аналітичних центрів – членів Офісу прибудуть до Брюсселю, щоб взяти участь у Ярмарку. На українській лабораторії будуть присутні також аналітичні центри ЄС, фонди та донори, посадовці ЄС та України. 

Українська Лабораторія в Брюсселі триватиме 1 день.

У першій половині дня ми проведемо дві Сесії: “Який аналітичний продукт необхідний для побудови повноцінного процесу реформ?” та “Найкращі приклади, проблеми та можливості фінансування спільних дослідницьких проектів українських та європейських аналітичних центрів”.

У другій половині дня учасники обговорять потенційні проекти в паралельних Робочих групах (РГ):

1. Енергетика та навколишнє середовище

2. Належне врядування, верховенство права і реалізація ГВЗВТ

3. Комунікація, ЗМІ та доступ до інформації

4. Міжнародні відносини, безпека та міграційна політика

Для того, щоб зробити роботу в РГ ефективною та корисною, кожна з організацій – учасниць має заповнити Опитувальник стосовно її проектів в/щодо України. Відповідно до результатів опитування Офіс створить карту потенційних партнерів і донорів майбутніх проектів.

Ми сподіваємось що Ярмарка допоможе учасникам розвивати нові проектні ідеї, знаходити партнерів, запускати нові проекти та знаходити кошти для їх реалізації.

Участь у ярмарку тільки за запрошеннями.