Про нас


Хто ми

Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі (далі – Офіс) – це неурядова організація, яка об’єднує провідні українські аналітичні центри, чия місія полягає у забезпеченні демократичних перетворень в Україні шляхом просування реформ та європейської інтеграції.

У лютому 2014 року Україна прийняла історичне рішення, обравши європейський шлях побудови сучасної України, повністю демократичної та вільної від корупції. Ми існуємо для того, щоб зробити цей перехід повністю реалізованим та незворотним.

Ми розпочали нашу діяльність з питань, пов’язаних з Україною, і поступово розширили коло питань, якими займаймося, розвинувши зв’язки з громадянським суспільством та експертним співтовариством регіону Східноєвропейського сусідства (СЄС), складовою якого є і Україна. Демократизація та європеїзація всього регіону є важливими для розвитку кожної окремої країни регіону.

Наша візія

Ми бачимо Україну майбутнім членом ЄС, а регіон СЄС демократичним та процвітаючим. Ми вважаємо, що демократія є ключем для цього, а громадянське суспільство є ключем до стабільної демократії.

Ми віримо у свободу кожного обирати своє майбутнє і  працюємо, щоб упевнитися, що громадяни України зможуть скористатися цим правом.

Ми робимо це за допомогою:
1. Залучення голосу української та міжнародної експертної спільноти до загальноєвропейського та глобального дискурсу щодо України та дотичних питань;
2. Співпраці з ЄС та міжнародними партнерами, які, як і ми, бачать важливість демократичної та європейської України та СЄС регіону;
3. Надання європейській та міжнародній аудиторії неупередженої інформації про ситуацію в Україні та СЄС регіоні;
4. Організації заходів у ЄС для підтримки української тематики на політичному порядку денному ЄС.

Об’єднане громадянське суспільство та експертне співтовариство відіграють вирішальну роль у забезпеченні імпульсу та шляхів реалізації європейських реформ в Україні та СЄС регіоні. Офіс служить зовнішньою платформою для співпраці експертної спільноти з ЄС та іншими міжнародними зацікавленими сторонами з метою посилення зусиль членів щодо забезпечення належного управління та захисту прав людини, проведення реформ та просування європейської інтеграції. Ми працюємо над створенням необхідної синергії та розширенням можливостей громадянського суспільства для просування реформ та демократичних перетворень.