Про нас


Хто ми

Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі (далі – Офіс) – це неурядова організація, яка об’єднує 19  провідних українських і європейських аналітичних центрів та має на меті консолідацію зусиль задля здійснення демократичних перетворень в Україні шляхом просування реформ та європейської інтеграції України.

У лютому 2014 року Україна прийняла історичне рішення, обравши європейський шлях побудови сучасної України, повністю демократичної, вільної від корупції і незалежної від зовнішнього впливу. Ми існуємо для того, щоб переконатись, що цей перехід буде повністю реалізований і стане незворотним. Ми існуємо, щоб дати українським громадянам краще життя. Життя, де можна довіряти закону, життя, де корупція вже не є частиною повсякденної діяльності, і де кожен громадянин може скористатися певним набором прав на основі європейських стандартів.

Офіс допомагає нам мати голос у БрюсселіІванна Климпуш-ЦинцадзеВіце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Наша візія

Ми бачимо Україну майбутнім членом ЄС, вільною від корупції та заснованою на принципах верховенства права. Ми вважаємо, що демократія є ключем для цього, а громадянське суспільство є ключем до стабільної демократії. Ми об’єднуємо 19 аналітичних центрів з України та ЄС, які поділяють це бачення та хочуть забезпечити українським громадянам краще майбутнє.

Українська Лабораторія в Брюсселі (флагманський захід Офісу) привозить блискучі мізки, котрі працюють над реформами в Україні. Це дуже корисно для змістовного обміну між представниками ЄС та України з цього питання – Пітер Вагнер, голова Групи підтримки України Європейської комісії.

Наша місія

Ми віримо у свободу кожного обирати своє майбутнє, і ми працювати, щоб увпевнитися, що українські громадяни зможуть скористатися цим правом.
Ми робимо це за допомогою:
1. Залучення голосу української експертної спільноти до вирішення питань відносин між ЄС та Україною з метою формування політики, яка б відповідала вимогам українських громадян, та забезпечення виконання українськими посадовими особами своїх зобов’язань щодо ЄС;
2. Співпраці з ЄС та міжнародними партнерами, які, як і ми, бачать важливість повністю демократичної та європейської України;
3. Надання українській та європейській аудиторії неупередженої інформації про ситуацію в Україні;
4. Організації заходів в ЄС для підтримки українскьої тематики на політичному порядку денному ЄС.

Об’єднане українське громадянське суспільство та експертне співтовариство відіграють вирішальну роль у забезпеченні імпульсу та шляхів реалізації європейських реформ. Для посилення зусиль своїх членів для забезпечення належного урядування та захисту прав людини в країні, ліквідації корупції, проведення реформ та подальшої європейської інтеграції України, Офіс служить зовнішньою платформою для співпраці українських експертів з ЄС, яка забезпечує необхідну синергію для просування реформ і забезпечення їх реалізації. Офіс прагне підтримувати питання України на порядку денному ЄС, вважаючи, що сьогодні, в період демократичних перетворень, Україні більше, ніж будь-коли, потрібна підтримка європейських та міжнародних партнерів.