Наша команда


Олена Пристайко

 

Виконавчий директор та співзасновник Офісу
Олена Пристайко, к.п.н. – виконавчий директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів в Брюсселі. До цього вона працювала в Раді Європи (2013р.), правозахисних організаціях в Брюсселі (Антидискримінаційний центр «Меморіал» та Центр «Сова», 2012р.), в Центрі ЄС – Росія, Брюсселі (2008 – 2011рр.), в Центрі Разумкова, Київ (2006 – 2007рр.), в Національній академії державного управління при Президентові України (2005 – 2010рр.), в Центрі миру, конверсії та зовнішньої політики України (2005 – 2006рр.), в Фонді Фрідріха Еберта в Україні (2003р.) і в Інституті міжнародних відносин Київського національного Університету імені Тараса Шевченка (2001 – 2003рр.). На протязі останніх 13 років вона є співавтором глави «Україна» публікації Фрідом Хауз «Нації в трансформації». Вона отримала ступінь кандидата політичних наук в Інституті міжнародних відносин Київського національного Університету імені Тараса Шевченка та диплом магістра європейського права в Інституті Європи Саарландського університету, Саарбрюкен, Німеччина.

Контакт: olena.prystayko@ukraine-office.eu

Людмила Гончаренко

 

Людмила Гончаренко, комунікаційний менеджер, відповідає за комунікаційну діяльність офісу. Людмила здобула ступінь магістра європейських студій (Рейнсько-Вестфальський технічний університет Аахена, Німеччина) і магістра англійської філології (ХНУ імені В.Н. Каразіна, Україна). Свій професійний досвід вона отримала під час стажування в Комітеті у закордонних справах ВРУ України і Посольстві України в Німеччині, а також під час роботи в Міжнародному офісі РВТУ Аахена, молодіжних організаціях Аахена і Берліна. Людмила вільно володіє українською, російською, німецькою і англійською мовами і знає добре італійську.

Контакт: communication@ukraine-office.eu

Анжель Лябрюсс

 

Анжель приєднався до Офісу в грудні 2016р. як член команди Української лабораторії 2017. Зараз він є асистентом виконавчого директора. Анжель здобув ступінь магістра політології (Університет Париж I Пантеон-Сорбонна), спеціалізуючись в галузі управління ЄС і зв’зків з громадськістю. Свій професійний досвід він отримав під час кількох стажуваннь в FEDRA – європейській федерації, яка захищає інтереси європейських регіонів та їх господарюючих суб’єктів.
Сфери інтересів: процес прийняття рішень в ЄС, регіональна політика та зовнішня політика ЄС.

Контакт: assistant@ukraine-office.eu

Олександр Цуренко

 

IT-спеціаліст, відповідає за технічну підтримку вебсайту

Контакт: admin@ukraine-office.eu