Наша команда

Олена Пристайко

Виконавчий директор та співзасновник Офісу
Олена Пристайко, к.п.н. – виконавчий директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів в Брюсселі. До цього вона була менеджером проекту Директорату внутрішньої оцінки Ради Європи (Страсбург) з оцінювання Плану дій Ради Європи для України (2013р.), була представником двох правозахисних організацій в Брюсселі (Антидискримінаційний центр «Меморіал» та Центр «Сова») (2012р.), науковим співробітником Центра ЄС – Росія, Брюссель (2008 – 2011рр.), координатором проекту з моніторингу виконання Плану дій Україна – ЄС Центру Разумкова, Київ (2006 – 2007рр.), доцентом кафедри європейської інтеграції Національної академії державного управління при Президентові України (2005 – 2010рр.), директором проекті Центру миру, конверсії та зовнішньої політики України (2005 – 2006рр.), науковим співробітником Фонду Еберта в Україні (2003р.) та прес-секретарем Інституту міжнародних відносин Київського національного Університету імені Тараса Шевченка (2001 – 2003рр.). На протязі останніх десяти років вона є співавтором глави «Україна» публікації Фрідом Хауз «Нації в трансформації», за яким виставляє оцінки процесам демократичного перетворення України. Вона також є автором більш ніж 20 публікацій з відносин Україна – ЄС, зовнішньої політики ЄС та демократичних трансформації пост-радянських країн. Вона отримала ступінь кандидата політичних наук в Інституті міжнародних відносин Київського національного Університету імені Тараса Шевченка та диплом магістра європейського права в Інституті Європи Саарландського університету, Саарбрюкен, Німеччина:

Контакт: olena.prystayko@ukraine-office.eu

Людмила Гончаренко

Людмила Гончаренко, Комунікаційний Менеджер, відповідає за комунікаційну діяльність офісу. Людмила здобула ступінь магістра європейських студій (Рейнсько-Вестфальський технічний університет Аахена, Німеччина) і магістра англійської філології. Свій професійний досвід вона отримала під час стажування в Комітеті у закордонних справах ВРУ України і Посольстві України в Німеччині, а також під час роботи в Міжнародному офісі РВТУ Аахена, молодіжних організаціях Аахена і Берліна. Людмила вільно володіє українською, російською, німецькою і англійською мовами і знає добре італійську.:

Контакт: communication@ukraine-office.eu

Анжель Лябрюсс

Анжель приєднався до Офісу в грудні 2016р. як член команди Української лабораторії 2017. Зараз він є асистентом виконавчого директора. Анжель здобув ступінь магістра політології (Університет Париж I Пантеон-Сорбонна), спеціалізуючись в галузі управління ЄС і зв’зків з громадськістю. Свій професійний досвід він отримав під час кількох стажування в Федерації регіональних акторів зростання в Європі (FEDRA) – європейській мережа, що захищає інтереси європейських регіонів та їх господарюючих суб’єктів.
Сфери інтересів: процес прийняття рішень в ЄС, регіональна політика та зовнішня політика ЄС.

Контакт: assistant@ukraine-office.eu

Олександр Цуренко

IT-спеціаліст, відповідає за технічну підтримку вебсайту

Контакт: admin@ukraine-office.eu