Наша команда


Виконавча команда відповідає за повсякденну діяльність організації. Команда впроваджує рішення Загальних зборів та Правління і надає пропозиції керівництву щодо подальшого розвитку організації.

 

Олена Карбу 

Олена Карбу, к.п.н. – виконавча директорка  та співзасновниця Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі. До цього вона працювала у Раді Європи (2013р.), правозахисних організаціях у Брюсселі (Антидискримінаційний центр «Меморіал» та Центр «Сова», 2012р.), у Центрі ЄС – Росія, Брюсселі (2008 – 2011рр.), у Центрі Разумкова, Київ (2006 – 2007рр.), у Національній академії державного управління при Президентові України (2005 – 2010рр.), у Центрі миру, конверсії та зовнішньої політики України (2005 – 2006рр.), у Фонді Фрідріха Еберта в Україні (2003р.) і в Інституті міжнародних відносин Київського національного Університету імені Тараса Шевченка (2001 – 2003рр.). На протязі останніх 13 років вона є співавтором глави «Україна» публікації Фрідом Хауз «Нації у трансформації». Вона отримала ступінь кандидата політичних наук в Інституті міжнародних відносин Київського національного Університету імені Тараса Шевченка та диплом магістра європейського права в Інституті Європи Саарландського університету, Саарбрюкен, Німеччина.

Контакт: [email protected]

Яна Саєнко

 

Комунікаційна менеджерка Офісу. В січні 2016 року закінчила Маріупольський державний університет, здобувши ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні відносини». Професійний досвід отримала під час стажувань в аналітичних центрах Ейдос та Інститут світової політики. Після успішного завершення програми стажування працювала в Інституті світової політики на посаді молодшого аналітика.

Контакт: [email protected]

Олександр Цуренко

 

IT-спеціаліст, відповідає за технічну підтримку вебсайту та інших комунікаційних продуктів та площадок Офісу.

Контакт: [email protected]