Наша команда


Виконавча команда відповідає за повсякденну діяльність організації. Команда впроваджує рішення Генеральної Асамблеї та Правління і надає пропозиції керівництву щодо подальшого розвитку організації.

 

Олена Карбу (Пристайко)

 

Виконавчий директор та співзасновник Офісу
Олена Карбу (Пристайко), к.п.н. – виконавчий директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів в Брюсселі. До цього вона працювала в Раді Європи (2013р.), правозахисних організаціях в Брюсселі (Антидискримінаційний центр «Меморіал» та Центр «Сова», 2012р.), в Центрі ЄС – Росія, Брюсселі (2008 – 2011рр.), в Центрі Разумкова, Київ (2006 – 2007рр.), в Національній академії державного управління при Президентові України (2005 – 2010рр.), в Центрі миру, конверсії та зовнішньої політики України (2005 – 2006рр.), в Фонді Фрідріха Еберта в Україні (2003р.) і в Інституті міжнародних відносин Київського національного Університету імені Тараса Шевченка (2001 – 2003рр.). На протязі останніх 13 років вона є співавтором глави «Україна» публікації Фрідом Хауз «Нації в трансформації». Вона отримала ступінь кандидата політичних наук в Інституті міжнародних відносин Київського національного Університету імені Тараса Шевченка та диплом магістра європейського права в Інституті Європи Саарландського університету, Саарбрюкен, Німеччина.

Контакт: olena.carbou@ukraine-office.eu

Яна Саєнко

 

Комунікаційний менеджер Офісу. В січні 2016 року закінчила Маріупольський державний університет, здобувши ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні відносини». Професійний досвід отримала під час стажувань в аналітичних центрах Ейдос та Інститут світової політики. Після успішного завершення програми стажування працювала в Інституті світової політики на посаді молодшого аналітика.

Контакт: communication@ukraine-office.eu

 

 

 

 

Франциска Крюгер

 

Франциска є асистентом виконавчого директора. Вона вивчала європейські студії, з особливим акцентом на Східній Європі, та міжнародні відносини у Швейцарії, Нідерландах та Італії.  Франциска також була членом правління  Model United Nations Association в Базелі та AIESEC Базель. Крім того, вона працювала в Сербії та Косово в напрямку “Обов’язок захищати” та займалася волонтерством в Африці у сферах скорочення бідності та захисту навколишнього середовища.

Контакт: assistant@ukraine-office.eu

Олександр Цуренко

 

IT-спеціаліст, відповідає за технічну підтримку вебсайту

Контакт: admin@ukraine-office.eu