Місія та діяльність


Відкриваючи Україну Європі

 

Місія Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі полягає у комунікації знань та думки української та міжнародної експертної спільноти з метою збагачення загальноєвропейського та світового дискурсу щодо України та дотичних питань. Офіс слугує незалежною платформою для обговорення і вирішення критично важливих питань у відносинах між Україною і ЄС та розбудовує мережу дослідників та осіб, що приймають рішення в Європі, з метою досягнення тривалого впливу на демократичний розвиток та європейську інтеграцію України. Для нас також важливо висвітлювати трансформації та поширювати аналітику щодо Східноєвропейського регіону (СЄС), частиною якого є Україна. Ми бачимо Україну реформованою країною-членом ЄС, а регіон СЄС демократичним та вільним, і прагнемо досягти цієї мети.

Офіс є незалежною неурядовою організацією. Плюралізм думок, неупередженість та європейські демократичні принципи є нашими основними цінностями.

Офіс будує свою діяльність відповідно до статутних положень та Стратегії.

Задля досягнення нашої місії ми працюємо у сферах комунікації, адвокації та розбудови партнерства:

  • Організація зустрічей, круглих столів, конференцій та вебінарів з актуальних  питань;
  • Налагодження комунікації з європейськими та міжнародними зацікавленими сторонами шляхом проведення закритих онлайн та офлайн консультацій;
  • Презентація та поширення аналітики щодо України, СЄС регіону та дотичних питань;
  • Організація адвокаційних кампаній у Брюсселі та країнах-членах ЄС;
  • Сприяння політичному діалогу щодо України та дотичних питань;
  • Побудова партнерських відносин між українськими, європейськими та міжнародними експертними спільнотами;
  • Сприяння розробці спільних дослідницьких проектів;
  • Інформування членів Офісу та громадськості щодо дискурсу про Україну та СЄС регіон в ЄС;
  • Полегшення доступу членів до отримання можливостей фінансування від ЄС та міжнародних організацій;
  • Проведення коучингу для експертів.

У 2015 році Офіс розпочав видання Українського аналітичного дайджесту, а у 2016 році започаткував Українську Лабораторію у Брюсселі.

Офіс – це наше “посольство” у Брюсселі, і ми раді використовувати цю платформу. Сьогодні, коли існує неймовірний запит на реформи, коли відкриваються нові можливості, в тому числі і для аналітичних центрів, важливо вести діалог між українськими та європейськими партнерами. Це, так би мовити, європейська інтеграція на громадському, експертному рівні.
Антон Антоненко,
Віце-президент Dixi Group