Місія і головні види діяльності


Відкриваючи Україну Європі

 

Місія Офісу зв’язку українських аналітичних центрів в Брюсселі полягає у міжнародній комунікації української експертної думки. Офіс слугує постійно діючою, незалежною платформою для обговорення і вирішення критично важливих питань у відносинах між Україною і ЄС та розбудовує мережу науковців і політиків в Європі з метою досягнення тривалого впливу на демократичний розвиток та європейську інтеграцію України. Ми бачимо Україну реформованою країною-членом ЄС, і прагнемо досягти цієї мети.

Офіс є незалежною, неурядовою організацією. Плюралізм думок, неупередженості і європейські демократичні принципи є нашими основними цінностями.

Офіс будує свою діяльність відповідно до статутних положень та Стратегії Офісу.

Задля досягнення нашої місії ми працюємо у сферах комунікації, адвокації та розбудови партнерства:

  • Організація конференцій, експертного обговорення, круглих столів з актуальних для України питань у Брюсселі та країнах-членах ЄС;
  • Проведення адвокаційних візитів українських експертів до столиць країн ЄС;
  • Презентація та поширення аналітичних досліджень членів Офісу;
  • Інформування членів Офісу та громадськості щодо дискурсу про Україну в ЄС;
  • Налагодження та підтримка постійного діалогу між членами Офісу та інституціями ЄС;
  • Розвиток партнерства між аналітичними центрами України та ЄС;
  • Допомога членам Офісу у змаганні за міжнародні фонди;
  • Сприяння розвитку нових дослідницьких проектів направлених на розробку політик.

 

Офіс – це наше “посольство” у Брюсселі, і ми раді використовувати цю платформу. Сьогодні, коли існує неймовірний запит на реформи, коли відкриваються нові можливості, в тому числі і для аналітичних центрів, важливо вести діалог між українськими та європейськими партнерами. Це, так би мовити, європейська інтеграція на громадському, експертному рівні.
Антон Антоненко, Віце-президент Dixi Group

 

Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі став комунікаційним майданчиком для організацій, що шукають можливості співпрацювати зі своїми колегами з усієї Європи. Окрім щоденної роботи, Офіс зв’язку щорічно проводить Лабораторію та ярмарок ідей, що став унікальним «українським аналітичним оазисом» у Брюсселі, на якому легко зав’язуються контакти з провідними аналітичними установами, стейкхолдерами та політиками.
Ірина Сушко, виконавчий директор «Європи без бар’єрів»