Наші волонтери


Період волонтерства: кінець 2020 – перше півріччя 2021

 

Уляна Кубенко отримала ступінь бакалавра з міжнародних відносин та регіонознавства у 2018 році та ступінь магістра  з міжнародної безпеки та розвитку у 2020 році в Ягеллонському університеті (Краків, Польща). Після волонтерства в Офісі Уляні запропонували пройти стажування в програмі безпеки та оборони в офісі GMF у Брюсселі.

“Хоча на початку волонтерства я була залучена до фандрейзингової діяльності, робота була дуже багатогранною, і я мала чудову можливість отримати також досвід у проведенні досліджень, аналізі та розробці проєктів. Для мене було дуже важливим те, що під час волонтерства ваша думка насправді має значення, тобто ви завжди можете поділитися своїми ідеями щодо конкретного питання і, швидше за все, ваша ідея буде серйозно розглянута та реалізована в новому проєкті. Для мене робота в Офісі була справді великим як професійним, так і навчальним досвідом. Якщо ви хочете працювати в організаціях громадянського суспільства і підтримувати демократичний розвиток та європейську інтеграцію України, водночас контактуючи з інституціями та неурядовими організаціями ЄС, волонтерство в Офісі може стати важливою сходинкою для подальшої роботи у середовищі ЄС”.

Дмитро Загороднюк отримав ступінь бакалавра з історії у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2019 році, а в даний час здобуває ступінь магістра з Центрально та Східноєвропейських студій в Тартуському університеті, Університеті Глазго та Ягеллонському університеті.

“Під час стажування в Офісі я займався різноманітною діяльністю: перекладом, фандрейзингом, написанням звітів і проектів грантових заявок. Поєднання таких видів роботи стало для мене відмінною можливістю розвинути навички та здобути значний досвід у декількох сферах за короткий період. Найважливішими особливостями роботи в Офісі, які б я хотів відзначити, є передусім високий рівень свободи та довіри всередині команди, підтримка ініціативності та можливість відкрито обговорювати будь-які питання. Це забезпечує дуже комфортну і затишну атмосферу роботи. Стажування в Офісі дозволяє побачити роботу європейських інституцій зсередини, здобути важливий практичний досвід та відкриває можливості до розвитку кар’єри в аналітичних центрах та неурядових організаціях всередині ЄС”.