Наші волонтери


Період волонтерства: перша половина 2022 року – …

Наталія Муштіна отримала ступінь бакалавра історії КНУ імені Тараса Шевченка у 2018 році та ступінь магістра з Європейських студій в Університеті Орхуса (Данія) у 2020 році. На даний момент проходить стажування в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Копенгагені.
Кароліна Бешеніч завершує докторську дисертацію на заочній основі на кафедрі політичної філософії Ягеллонського університету в Інституті політології та міжнародних відносин. У 2020 році отримала ступінь магістра з міжнародної безпеки за спеціалізацією російського краєзнавства в Ягеллонському університеті.
Діана Муравйова закінчила магістерську програму з французьких, іспанських та європейських студій в Единбурзькому університеті. Також має ступінь магістра з європейської політичної економії в Інституті політичних досліджень & Лондонській школі економіки. Зараз працює у сфері комунікацій та управління проектами.
Естер Мілле отримала ступінь бакалавра з інформації та комунікацій в Університеті Лотарингії в Меці, Франція. Закінчила навчання в Амстердамському вільному університеті, отримавши ступінь магістра за спеціальністю “Міжнародні злочини, конфлікти та кримінологія”.

 

Період волонтерства: червень 2021 – перша половина 2022 року

Катерина Галько отримала ступінь бакалавра з міжнародних відносин та регіонознавства у 2018 році та ступінь магістра з міжнародної безпеки та розвитку у 2020 році в Ягеллонському університеті (Краків, Польща). Нині працює cтаршою адміністраторкою процесів у “Cognizant”.
Каріне Авакян отримала ступінь магістра міжнародних відносин у Одеському Національному Університеті імені І.І. Мечникова у 2012 році та магістра соціальних наук у Тартуському Університеті у 2015 році. Зараз Каріне працює програмною асистенткою у Проекті USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”, впроваджуваному Deloitte.

 

Період волонтерства: кінець 2020 – перше півріччя 2021 року

 

Уляна Кубенко отримала ступінь бакалавра з міжнародних відносин та регіонознавства у 2018 році та ступінь магістра  з міжнародної безпеки та розвитку у 2020 році в Ягеллонському університеті (Краків, Польща). Після волонтерства в Офісі Уляні запропонували пройти стажування в програмі безпеки та оборони в офісі GMF у Брюсселі.

“Хоча на початку волонтерства я була залучена до фандрейзингової діяльності, робота була дуже багатогранною, і я мала чудову можливість отримати також досвід у проведенні досліджень, аналізі та розробці проєктів. Для мене було дуже важливим те, що під час волонтерства ваша думка насправді має значення, тобто ви завжди можете поділитися своїми ідеями щодо конкретного питання і, швидше за все, ваша ідея буде серйозно розглянута та реалізована в новому проєкті. Для мене робота в Офісі була справді великим як професійним, так і навчальним досвідом. Якщо ви хочете працювати в організаціях громадянського суспільства і підтримувати демократичний розвиток та європейську інтеграцію України, водночас контактуючи з інституціями та неурядовими організаціями ЄС, волонтерство в Офісі може стати важливою сходинкою для подальшої роботи у середовищі ЄС”.

Дмитро Загороднюк отримав ступінь бакалавра з історії у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2019 році, а в даний час здобуває ступінь магістра з Центрально та Східноєвропейських студій в Тартуському університеті, Університеті Глазго та Ягеллонському університеті.

“Під час стажування в Офісі я займався різноманітною діяльністю: перекладом, фандрейзингом, написанням звітів і проектів грантових заявок. Поєднання таких видів роботи стало для мене відмінною можливістю розвинути навички та здобути значний досвід у декількох сферах за короткий період. Найважливішими особливостями роботи в Офісі, які б я хотів відзначити, є передусім високий рівень свободи та довіри всередині команди, підтримка ініціативності та можливість відкрито обговорювати будь-які питання. Це забезпечує дуже комфортну і затишну атмосферу роботи. Стажування в Офісі дозволяє побачити роботу європейських інституцій зсередини, здобути важливий практичний досвід та відкриває можливості до розвитку кар’єри в аналітичних центрах та неурядових організаціях всередині ЄС”.