01.09.2016.Серпневий огляд аналітики про Україну


Ми повернулися з відпустки з невеликою підбіркою цікавих публікацій підготовлених нашими партнерами протягом серпня.

Що стоїть за змінами в енергетиці України: подолання ключових викликів. Долаючи основні виклики. Dixi Group.
Україна проходить крізь багатовекторну реформу на газовому ринку. Зважаючи на це, на її шляху все ще дві основні перешкоди – боротьба з газовою залежністю від Росії та подолання впливу олігархів на прийняття національних рішень. Дана публікація аналізує дійсну ситуацію на газовому ринку та потенційні виклики у майбутньому.
Читати далі

 

Україні – 25: досягнення та поразки (громадська думка). Фонд Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва.
Минуло 25 років після проголошення незалежності України. Після двох років тривалої боротьби за нову демократію, яким є сприйняття демократії – країна, що досягнула успіху чи навпаки? Попри всі досягнення та поразки, 87% українців знову проголосували  за незалежність України, якщо довелось брати участь у референдумі сьогодні. Це майже ідентична цифра з 1991 роком (89%). Експерти провели соціологічне опитування щодо сприйняття українцями  25 років незалежності.

Читати далі

 

Останній Кримський гамбіт Путіна. Інститут Світової Політики
Серпень позначився ескалацією конфлікту на сході. Окрім цього, Росія почала активно заявляти про так-звані теракти у Криму заплановані українськими військовими.Звинувачення Росії це передусім частина тривалої дизінформаційної кампанії, яка активно супроводжує військову агресію. Чому слухи про українських терористів це вигідна політична тактика для Росії.
Дізнайтесь більше у статті

 

Deepening EU-Ukrainian Relations: What, why and how? Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.
Законодавче урегулювання для України у відповідність до стандартів ЄС залишається обов’язковим.  Експерти підготували просте та чітке роз’яснення Угоди про асоціацію у форматі доступного посібника.  Рухаючись у напрямку ЄС ми повинні розуміти наші зобов’язання, дійсну ситуацію та потенційні виклики.
Читати далі