“Брати по зброї”: Як Україна, країни Центральної Європи та ЄС можуть спільно протидіяти кремлівській (гібридній) агресії


Нещодавно стало відомо про прямі атаки російських спецслужб на території ЄС/НАТО (на склад боєприпасів у Чехії). Україна, у свою чергу, є об’єктом набагато ширшої російської гібридної агресії з 2014 року. Подібні уроки підводять нас до питання, як ми можемо спільно протидіяти цим діям, щоб посилити опір і перейняти досвід один одного? Що можуть зробити різні зацікавлені сторони?

12 травня Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі, у співпраці з TEXTY.ORG.UA (Україна), Інтерньюз-Україна, Центром “Європейські цінності” (Чеська Республіка) та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” , організовує публічний вебінар “Брати по зброї”: Як Україна, країни Центральної Європи та ЄС можуть спільно протидіяти кремлівській (гібридній) агресії”.

Програма

Модератор:

  • Олена Карбу, Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі

Вітальні ремарки:

  • Девід Стулік, Центр “Європейські цінності”

Панелісти:

  • Петро Боднар, TEXTY.ORG.UA
  • Володимир Єрмоленко, Інтерньюз-Україна
  • Вероніка Кратка Спалкова, команда “Kremlin Watch”, Центр “Європейські цінності”
  • Аннелі Ахонен, Оперативна робоча група зі стратегічних комунікацій, Європейська служба зовнішніх справ

Дата: 12 травня 2021 року

Час: 15:00-16:00 CET

Платформа: ZOOM

РЕЄСТРАЦІЯ

Прохання зареєструватися англійською мовою до 11 травня 2021 року.

Інструкції:

Підключіться до події за 5 хвилин до початку (14:55), щоб мати час на отримання технічної підтримки та усунення несправностей.

Під час заходу очікується запис відео. Воно може бути оброблене та використане організаторами. Зареєструвавшись на цю подію, ви надаєте на це свою згоду.

Пряма трансляція заходу також буде доступна на Facebook-сторінках TEXTY.ORG.UA, UTTLOB та European Values Centre for Security Policy.