Українська Лабораторія-2019: готуємо “брюссельські оглядини” команди наступного президента


Напередодні проведення Української Лабораторії в Брюсселі Олена Карбу, виконавчий директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі, підготувала статтю для “Європейської правди”.

Ім’я нового президента ще невідоме, але в Брюсселі вже призначили зустріч для його уповноваженого радника. (Уточнення: спершу повідомлялося, що кандидатів представлятимуть “зовнішньополітичні радники”; згодом було уточнено, що не всі вони мають такий статус.)

“Українська Лабораторія в Брюсселі” щороку збирає посадовців ЄС та України, представників провідних аналітичних центрів, бізнес-асоціацій, консалтингових компаній, наукових кіл та медіа, зацікавлених у сприянні європейській інтеграції України.

Цьогорічна “Лабораторія” збереться 25 лютого. Її головна родзинка – представлення радників ключових кандидатів на посаду президента, включаючи радницю, уповноважену представити новачка цих виборів, Володимира Зеленського. (Спершу йшлося про чотирьох кандидатів-лідерів рейтингів; згодом до них додався п’ятий, Юрій Бойко.)

Ця дискусія матиме назву “Майбутнє України: випробування виборами”. “Європейська правда” є інформаційним партнером заходу.

Читати далі на “Європейській правді”