4 Українська Лабораторія в Брюсселі – 25 лютого 2019 року


Коли: 25 лютого 2019 року, 12:00 – 18:00.

Де: Європейський соціально-економічний комітет  (Приміщення JDE 62, 99-101 rue Belliard, Брюссель).

Соціальні мережі: #UkraineLab2019

Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі з радістю повідомляє, що четверта Українська Лабораторія в Брюсселі відбудеться у понеділок 25 лютого 2019 року у приміщенні Європейського соціально-економічного комітету.

Цього року Лабораторія буде присвячена питанню, як виборчий цикл 2019 року в Україні та ЄС може вплинути на майбутнє країни та двосторонні відносини. Захід надасть учасникам унікальну можливість зустрітися та поспілкуватися з представниками П. Порошенка, Ю. Бойка, А. Гриценка, В. Зеленського та Ю. Тимошенко – провідних кандидатів на президентських виборах в Україні.

Захід відкриє Ярмарок ідей громадянського суспільства України. Під час ланчу учасники матимуть можливість зустрітися з представниками різних груп громадянського суспільства України, обмінятися ідеями та започаткувати нові партнерські відносини. Після Ярмарку учасники трьох дискусійних панелей обговорять тему цьогорічного заходу з різних точок зору. Національні та міжнародні посадовці поділяться своїми думками щодо основних завдань, що стоять перед Україною, ЄС та міжнародним співтовариством у 2019 році. Експертна панель окреслить обмеження та можливості виборчого року. Представники кандидатів у президенти України, в свою чергу, висловлять своє бачення щодо майбутнього країни.

Завантажити  програму.

Постер заходу.

Реєстрацію закрито.

Звіти з попередніх заходів за посиланням.