Анонси заходів


15 November 2017 13:15-14:30 CEPS Conference Room Place du Congrès 1 - 1000 Brussels Details

Chatham House, London

Participants

James Sherr, Associate Fellow, Russia and Eurasia Programme, Chatham House Professor Kataryna Wolczuk, Centre for Russian, European and Eurasian Studies, University of Birmingham Chair: Orysia Lutsevych, Manager, Ukraine Forum, Russia and Eurasia Programme, Chatham House

Details

30-31 жовтня в Чернівцях та Тернополі відбудуться круглі столи під назвою «Асоціація Україна-ЄС: що далі?» для громадськості, місцевої влади та бізнесу області. Подія організована Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва (м. Київ) за підтримки Чернівецької та Тернопільської обласних державних адміністрацій.

Деталі

25 жовтня в Одесі «Інтерньюз-Україна» запрошує молодь на «Європейське кафе» – спілкування за кавою з Галиною Титиш, журналісткою та освітянкою. Будемо говорити про новий закон, що і кому він дає, реформи в освіті та їх комунікацію.

Зустріч відбудеться 25 жовтня, з 18:30 до 20:00 за адресою: м. Одеса, вул. Грецька, 1а (Impact Hub Odessa, другий поверх, зала Амстердам).

Це четверта зустріч ініціативи «Європейське кафе», що передбачає серію зустрічей для молоді з успішними українцями. Ми спілкуватимемось про те, як створювати власні проекти, робити їх успішними та змінювати світ довкола. Зустрічі «Європейського кафе» організовує громадська організація «Інтерньюз Україна» в рамках проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Грузії, Молдові та Україні».

Детальніше

20 жовтня в м. Київ пройде IX Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів, де вже вдев’яте збираються перші особи українських онлайн-медіа.

Серед спікерів-2017:

Тетяна Рєпкова, MMC, Словаччина Ігор Новіков, SingularityU Kyiv Валер Кот, MDIF, Чехія Сергей Сахаров, citydog, Білорусь Олександр Човган, RIA, Україна Сергій Щербаков, Shcherbakov SMM Agency Іван Кучеренко, DIEVO Ольга Сіманович, регіональний редактор GIJN Михайло Фідченко, mind.kiev.ua Platfor.ma, Петр и Мазепа, Стопфейк, WebPromoExperts, Інтерньюз Україна та купа інших цікавих колег.

Детальніше

Учасники:

Олег Іванцов, головний редактор liga.net

Максим Кашулінський, генеральний директор Republic.ru

Ольга Руденко, заступник головного редактора KyivPost

Віталій Гордуз, Gorduz Consulting

Модерує Борис Давиденко, головний редактор VoxUkraine Коли: 19 жовтня о 18:30 Де: Київська школа економіки, вул. Дмитрівська, 92-94 Реєструйтесь: https://goo.gl/T6vxs2

Деталі

19 жовтня експерти коаліції «Енергетичні реформи» ініціюють публічне обговорення з метою запобігти зволіканню зі створенням мінімальних стратегічних запасів нафти і нафтопродуктів в Україні.

Захід відбудеться 19 жовтня 2017 року о 13:00 в Українському кризовому медіа центрі, Український дім, вул. Хрещатик 2.

Деталі

Молоді аналітики запрошуються до участі в тренінговому курсі «Професійні наукові стандарти та аналіз політики», що проводитиметься в рамках проекту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації». Метою тренінгового курсу є підвищення якості написання аналітичних матеріалів, розуміння міжкультурних різниць та ефективна комунікація із закордонною аудиторію.

Кількість учасників обмежена. Заявки приймаються до 9 жовтня 2017 року включно.

Детальніше

Chatham House, London

Participants

Cristina Gherasimov, Academy Robert Bosch Fellow, Russia and Eurasia Programme, Chatham House.

Attendance at this event is by invitation only.

Details

Чи рухається Україна в одному напрямку із розвиненими країнами світу відповідно до визначених ООН Цілей Сталого Розвитку? Чому важливо інтегрувати Глобальні цілі в українське законодавство та державні стратегічні документи? Яка роль Цілей у прискоренні економічного зростання та суспільного поступу України? Де знайти ресурси для налагодження дієвої державної політику щодо реалізації ЦСР?

Ці питання стануть ключовими під час презентації Звіту про інтеграцію Цілей сталого розвитку в державні стратегічні документи України та експертного обговорення «Як інтегрувати Цілі сталого розвитку в національну політику України?», яке відбудеться 12 жовтня 2017 р. о 15:00 в прес-центрі «Укрінформ» за адресою: вул. Б. Хмельницького 8/16, м. Kиїв (початок реєстрації о 14:30).

SPEAKERS

Andrius Kubilius former Prime Minister of Lithuania

Gediminas Kirkilas former Prime Minister of Lithuania and Deputy Speaker of Seimas

Hanna Hopko Chairwoman of Foreign Affairs Committee, Verkhovna Rada of Ukraine

CHAIR Hrant Kostanyan Researcher, CEPS

Details

Carl Bildt, ECFR Co-Chair

Hanna Hopko, Chairwoman of Foreign Affairs Committee, Verkhovna Rada of Ukraine

Anders Fogh Rasmussen, Chairman of Rasmussen Global

Chaired by:

Fredrik Wesslau, Director, Wider Europe Programme, ECFR

When: Wednesday 11 October, 10:00 - 11:30 (welcome coffee from 9:30)

Where: Sofitel Brussels Europe, Place Jourdan 1, 1010 Brussels, room Paul Henri Spaak

To register: brussels@ecfr.eu

Центр політико-правових реформ запрошує взяти участь у роботі круглого столу на тему «Проблеми та перспективи реалізації реформи політичних фінансів», який відбудеться в понеділок, 9 жовтня 2017 року з 14:00 до 17:00 в Інформаційному агентстві «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16).

Під час роботи круглого столу відбудеться обговорення актуальних проблем, пов’язаних із сприйняттям українцями реформи політичних фінансів; забезпеченням реалізації положень Закону «Про політичні партії в Україні» через нормотворчі та інтерпретаційні функції НАЗК; державним контролем за діяльністю політичних партій з боку НАЗК; виділенням і розподілом бюджетних коштів на фінансування статутної діяльності політичних партій; забезпеченням невідворотності юридичної відповідальності за порушення законодавства про політичні партії; а також постійними спробами з боку окремих парламентаріїв скасувати або суттєво скоригувати зміст реформи політичних фінансів.

Деталі

Круглий стіл відбудеться у понеділок, 09 жовтня 2017 р., з 11:30 до 12:30 у приміщенні Українського кризового медіа-центру (УКМЦ) (вул. Хрещатик, 2).

Організатор круглого столу – Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за сприяння Громадської ради при МЗС

Запрошені до участі:

Ірина БЕКЕШКІНА – директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Олексій ГАРАНЬ – професор політології НаУКМА, науковий директор «Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Максим ПАЛАМАРЧУК – державний експерт Апарату Ради національної безпеки і оборони України

Сергій СОЛОДКИЙ – заступник директора Центру «Нова Європа»

Деталі

6 жовтня 2017 року з 13:00 до 15:30 відбудеться круглий стіл на тему: «Орієнтири для інвестора. План дій для ефективної роботи видобувної галузі».

Під час дискусії учасники обговорять виявлені причини неефективності законодавства української видобувної галузі, а також рішення, необхідні для усунення існуючих проблем, та чіткі кроки щодо їх подальшої реалізації.

До участі в заході запрошені депутати профільних комітетів Верховної Ради України, представники Міненерговугілля, Мінекології, Держенергоефективності, НКРЕКП, Інституту управління природними ресурсами (NRGI), видобувних компаній, профільних неурядових організацій, міжнародних експертів та провідних ЗМІ.

Мова: українська / англійська (синхронний переклад) Місце проведення: вул. Грушевського, 5, конференц-зал (вхід з вул. Грушевського, 18/2, 9 під’їзд)

Детальніше

Forum

The reform of the justice system in Ukraine

Speaker(s):

Sergii Koziakov, Chairman of the High Qualification Commission of Judges of Ukraine Amanda Paul, Senior Policy Analyst, Europena Policy Centre (Chair)

Registration: By invitation only

Details

3 жовтня 2017 року в м. Харкові у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого буде проведено брейн-ринг з політичного фінансування в межах І Харківського Міжнародного юридичного форуму «Право та проблеми сталого розвитку у глобалізованому світі» (3-6 жовтня 2017 року).

Інтелектуальна гра спрямована на підвищення обізнаності громадських активістів щодо реформи політичного фінансування в Україні, яка відбулася в 2015 році та імплементується й досі.

Дедлайн реєстрації для участі в брейн-рингу - 29 вересня 2017 року, 12:00.

Детальніше

he preeminent strategic challenge that Kyiv faces during the next years in terms of nation-building and economic development will be how to provide for the state’s security against the myriad of Russian hybrid war measures against Ukraine–above all against another armed intervention by Moscow.

There are six alternatives for the evolution of Ukrainian international embeddedness may or may not materialize in the foreseeable future. The probability of a realization of the first set-up, the grey-zone-scenario, in the foreseeable future is far higher than that of the other subsequently outlined scenarios.

Presentation by Dr. Andreas Umland, Institute for Euro-Atlantic Сooperation, Kyiv Details

У п’ятницю, 29 вересня 2017 року, об 11:30 у приміщенні Інформаційного агентства «УНІАН» (Київ, вул. Хрещатик, 4) Громадянська мережа ОПОРА представить попередні висновки незалежного спостереження на перших місцевих виборах депутатів міських, селищних, сільських рад, міських, селищних, сільських голів, які відбудуться 29 жовтня 2017 року у 201 об’єднаній громаді у 24 областях України.

Як утворювались і функціонують територіальні виборчі комісії?Чи є політичний вплив у територіальних комісіях та якою є агітаційна кампанія у регіонах? Яка готовність територіальних громад до проведення виборів і чи зафіксовані порушення виборчого законодавства?

Про ці та інші аспекти місцевих виборів у 201 громаді розкажуть експерти ОПОРИ:

 • Ольга Айвазовська, координаторка виборчих та парламентських програм ОПОРИ;

 • Олександр Клюжев, аналітик ОПОРИ.

Детальніше

28 вересня експерти громадської організації «ДІКСІ ГРУП» (DiXi Group) ініціюють публічне обговорення з метою запобігти зриву реформи та інституційного колапсу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в Україні (Н К Р Е К П).

Учасники: Олександр Домбровський, В.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК; Ольга Бєлькова, Заступниця Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК; Олексій Рябчин, Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВРУ з питань ПЕК; Дмитро Вовк, Голова НКРЕКП; Йоганнес Баур, Перший радник і начальник операційного відділу Представництва ЄС в Україні; Шукру Богут, Старший Радник з питань енергетики місії USAID в Україні; Людмила Бутенко, керівник програм із питаннь інфраструктури та сталого розвитку в Україні, Білорусі, Молдові групи Світового банку; Марина Петров, Заступник Директора ЄБРР в Україні; Євген Бистрицький, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»; Олена Павленко, Президент DiXi Group.

Детальніше

28 вересня з 10 до 12.00 Центр політико-правових реформ запрошує експертів взяти участь у презентації Policy Paper, документу, підготовленого у межах проекту «Правові аналітичні центри та уряд – зміцнення потенціалу» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. Проект реалізований шістьома країнами: Польщею, Україною, Чехією, Словаччиною, Молдовою, Угорщиною.

Олена Пристайко, керівник Офісу зв’язку аналітичних центрів у Брюсселі, представить дослідження «Як ініціювати та розвивати відносини з партнерами, донорами та стейкхолдерами, а також покращити співпрацю між аналітичними центрами України та ЄС».

Місце проведення - офіс Реанімаційного пакету реформ (м. Київ, вул. Ольгинська 6, 2 поверх, оф.21).

Детальніше

27 вересня 2017 року відбудеться лекція на тему: «Культура законності: верховенство права», присвячена актуальному для нашої держави питанню дотримання принципів демократії, прав людини і верховенства права. Цей захід буде цікавим кожному, хто поділяє бачення України як демократичної держави, що будує європейські цінності.

Лектор: Сергій Головатий, Президент-засновник Української правничої фундації, Міністр юстиції України (1995-1997, 2005-2006), почесний партнер ПАРЄ, науковець.

Під час лекції учасники:

ознайомляться з історією успішного втілення ідеї верховенства права та інтеграції цього досвіду в українські реалії; дізнаються, як реально оцінити стан верховенства права у державі; дискутуватимуть щодо визначення верховенства права в Конституції України; матимуть змогу поставити питання колишньому Міністру юстиції України.

Детальніше

З метою презентації проекту науково-практичного коментаря до Закону України «Про державну службу» 26 вересня 2017 року об 11.30 в Національному агентстві України з питань державної служби за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15, каб. 405, відбудеться засідання Круглого столу за участю вітчизняних та міжнародних експертів в галузі державного управління та права, а також науковців та представників громадянського суспільства.

Круглий стіл організовується з метою представлення працівникам органів публічної адміністрації та науковій спільноті науково-практичного коментаря, обговорення його ключових положень, підходів та думок, а також отримання фахових зауважень і пропозицій.

Детальніше

26 вересня у Києві відбудеться круглий стіл «Європейським реформам – зелені орієнтири: перегляд імплементації в екологічній сфері та кліматична дипломатія». Там будуть презентовані два аналітичні документи: «Імплементація екологічних зобов’язань в умовах дерегуляції в Європейському Союзі: досвід кращих практик для України» і «Кліматична дипломатія в ЄС: висновки та рекомендації для України».

Мета круглого столу - представити нові інструменти реалізації екологічної політики і права, окреслити поняття та принципи ведення кліматичної дипломатії в ЄС, а також обговорити можливі шляхи та перспективи використання європейського досвіду у цих сферах в Україні.

Спікери:

Наталія Андрусевич, координатор робочої групи «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС; Мар’яна Булгакова, експерт проекту, Експертно-дорадчий центр «Правова аналітика»; Микола Кузьо, заступник міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції.

Детальніше

25 – 26 вересня 2017 року в "Національному спортивному комплексі "Олімпійський" (вул. Велика Васильківська 55, м. Київ) відбудеться Personal Democracy Forum Ukraine, організований Громадянською мережею ОПОРА, TransparenCEE, TechSoup, ePaństwo Foundation в співпраці з ОБСЕ/БДІПЛ та ПРООН за підтримки USAID Ukraine.

«Як використовувати технології для орієнтованих на людину рішень без створення додаткових ризиків?» — основне питання конференції.

Детальніше

22 вересня 2017 року з 12:00 до 15:00 відбудеться круглий стіл на тему «Створення можливостей для експорту/імпорту електричної енергії в Європі».

Завдання круглого столу – обговорити умови та можливості для імпорту/експорту електроенергії в Україні, перспективи інтеграції української та європейської електромереж, а також потенціал для роботи іноземних інвесторів на електроенергетичному ринку.

Для участі в роботі круглого столу запрошені депутати профільних комітетів Верховної Ради України, представники Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Міненерговугілля, Світового банку, ДП «НАЕК Енергоатом», ДП НЕК “Укренерго”, профільних неурядових організацій та провідних ЗМІ.

Детальніше

Щодня редакції українських ЗМІ опрацьовують великі інформаційні потоки для публікації новин та аналітичних матеріалів. Нерідко редактори потрапляють у пастку маніпуляцій, інформаційних атак, публікуючи недостовірну чи неперевірену інформацію з огляду на різні причини – від браку досвіду до не володіння сучасними інструментами перевірки інформації в онлайні. В умовах конфлікту ризики “інформаційних пасток” тільки зростають.

22 вересня 2017 року ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Інтернет-свобода” проведе два одноденних тренінги для редакторів. Мета – покращити навички із верифікації, застосовування сучасних інструментів верифікації інформації та ознайомити з юридичними наслідками публікації недостовірної інформації.

Тренери:

Роман Рак, медіа-тренер, керівник української редакції PolUkr.net

Михайлина Скорик, медіа-тренерка, головний редактор сайту podrobnosti.ua (2014-2015)

Павло Моісеєв, директор з юридичних питань ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення:

Київ, вул. Ризька, 15, офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Детальніше

Семінар проводитиметься в рамках проекту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації», який реалізується Інститутом європейської політики (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародним фондом «Відродження», Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Метою семінару є підвищення якості написання аналітичних матеріалів, розуміння міжкультурних різниць та ефективна комунікація із закордонною аудиторію.

В рамках семінару будуть також представлені результати дослідження «Аналітичні центри в Україні та Німеччині: проблеми і перспективи співпраці», яке було проведено серед провідних німецьких та українських аналітичних центрів у 2016 р.

Деталініше

A month ago, the Cabinet of Ministers of Ukraine approved the new energy policy based on safety, energy efficiency and competitiveness. To analyse the country’s goals in the energy sector, we are glad to invite you to a discussion on the New Energy Strategy of Ukraine until 2035 and the Energy Security Strengthening Plan for Ukraine until 2020, two documents developed by independent experts’ organisations which provide analyses and recommendations on Ukraine’s priorities in energy for the upcoming years. The panellists will answer the following questions:

 • What are the purposes and priorities of the New Energy Strategy of Ukraine? What are the main expected changes and outcomes of the proposed strategy?

 • How the enhanced energy security of Ukraine could contribute to the strengthening of European energy security?

Details

On 18 August 2017, the Cabinet of Ministers of Ukraine approved the new energy policy based on safety, energy efficiency and competitiveness. To analyse the country’s goals in the energy sector, we are glad to invite you to a discussion on the New Energy Strategy of Ukraine until 2035 and the Energy Security Strengthening Plan for Ukraine until 2020, two documents developed by independent experts’ organisations which provide analyses and recommendations on Ukraine’s priorities in energy for the upcoming years. The panellists will answer the following questions:

What are the purposes and priorities of the New Energy Strategy of Ukraine?
What are the main expected changes and outcomes of the proposed strategy? 
How the enhanced energy security of Ukraine could contribute to the strengthening of European energy security? 

Details

Презентація красивої книги про нудне: як змусити людей читати Путівник по реформах.

Анна Кислицька розповість які проблеми виникали при створенні Путівника та як авторам вдалось їх виправити.

Анна Кислицька – український журналіст, редактор. Керівник та головний редактор проекту ГО Інтерньюз-Україна «Путівник по реформах». Друкується у міжнародних виданнях LensCulture, doc! photo magazine, ZEKE.

Книга «Путівник по реформах» - нове, унікальне видання, створене незалежними експертами та журналістами «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки Посольства Фінляндія в Україні, яке розглядає 17 ключових реформ, розпочатих у 2014 році. У книзі описані не лише цілі, здобуття та очікування від кожної з них, а й дано короткий історичний екскурс у кожну з галузей, що нині реформуються.

Детальніше

15 вересня о 11.30 в УНІАН ГО “Інтерньюз-Україна” об’єднає представників законодавчої гілки влади, ІT-індустрії та громадянського суспільства, щоб обговорити подальші сценарії регуляції Інтернету в Україні в роботі ВРУ та почути пропозиції від стейкхолдерів. Під час дискусії експерти окреслять специфіку та загрози регуляції Інтернету через призму створених законодавчних ініціатив (№6688, №2126а та інші).

Учасники дискусії:

Олександр Данченко, голова Комітету з питань інформатизації та зв'язку ВРУ Олександр Федієнко, Інтернет Асоціація України Тетяна Попова, ГО “Інформаційна безпека” Віталій Мороз, ГО "Інтерньюз-Україна"

Детальніше

Конференція проводиться в рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад», що спрямований на підвищення економічної спроможності об’єднаних громад, що дозволить більш ефективно вирішувати питання місцевого розвитку. Проект реалізовується за підтримки Посольства Королівства Нідерландів.Під час заходу буде представлено рейтинг фінансової спроможності ОТГ. Питання до обговорення:

 • Організаційно-правові аспекти створення та функціонування ОТГ
 • Реформа децентралізації та створення ОТГ: зміст, темпи проведення, позитивні та негативні результати.
 • Зміни, необхідні для успішного продовження реформи децентралізації.
 • Фінансове забезпечення громад: поточні проблеми та шляхи їх усунення
 • Особливості формування бюджетів ОТГ на поточному етапі реформи децентралізації.
 • Необхідні зміни для посилення фінансової прозорості та спроможності громад.

Місце: вул. Богдана Хмельницького 8/16, інформаційне агентство «Укрінформ»

Детальніше

15 вересня об 11:00 в конференц-залі готелю "Олександрівський" (вул. Нікольська, 25) відбудеться прес-конференція. Зі сторони «Даних міст» участь візьме координаторка ініціативи Руслана Величко-Трифонюк. Вона розповість про те, що принесе Миколаєву участь у конкурсі «Відкритий виклик».

Після заходу Руслана проведе воркшоп про відкриті дані для всіх охочих. Тут можна буде дізнатися про всі новітні тенденції у темі OPEN DATA в Україні та світі, а також навчитися визначати пріоритетні набори даних для громади міста, що матимуть більше шансів стати затребуваними розробниками сервісів і додатків.

Детальніше: http://bit.ly/2wEsyFi

14 вересня, четвер, о 10:00 в прес-центрі «Главкома» (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція на тему: «Законопроект 6232: наступ на відкрите судочинство»

Запрошені гості: Валерія Рибак, координаторка проекту “Суд людською мовою”, керівниця ГО "Вектор прав людини"; Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових реформ; Віталій Титич, адвокат Небесної сотні, Адвокатська дорадча група; Ольга Решетилова, координаторка Медійної ініціативи за права людини. Учасники прес-конференції говоритимуть щодо обмежень гласності судових процесів, які несе законопроект №6232, про те, які ризики несе президентський законопроект для права громадян на справедливий суд.

Детальніше

Щодня редакції українських ЗМІ опрацьовують великі інформаційні потоки для публікації новин та аналітичних матеріалів. Нерідко редактори потрапляють у пастку маніпуляцій, інформаційних атак, публікуючи недостовірну чи неперевірену інформацію з огляду на різні причини – від браку досвіду до не володіння сучасними інструментами перевірки інформації в онлайні. В умовах конфлікту ризики “інформаційних пасток” тільки зростають.

14 вересня 2017 року ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Інтернет-свобода” проведе два одноденних тренінги для редакторів. Мета – покращити навички із верифікації, застосовування сучасних інструментів верифікації інформації та ознайомити з юридичними наслідками публікації недостовірної інформації.

Тренери:

Роман Рак, медіа-тренер, керівник української редакції PolUkr.net

Михайлина Скорик, медіа-тренерка, головний редактор сайту podrobnosti.ua (2014-2015)

Павло Моісеєв, директор з юридичних питань ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення:

Київ, вул. Ризька, 15, офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Детальніше

З цієї нагоди 14 вересня о 10:00 в тренінговому центрі «IQ HUB» за адресою вул.Пушкінська 3/35 відбудеться прес-конференція. Зі сторони «Даних міст» виступить координаторка ініціативи Руслана Величко-Трифонюк. Після заходу вона проведе воркшоп про відкриті дані для всіх охочих.

Найближчим часом організатори конкурсу ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК проведуть аудит даних для Вознесенська. Він включає ревізію і облік інформації, якою розпоряджається міськрада і може оприлюднювати її у машиночитному форматі.

Після аудиту у наступні кілька місяців на Вознесенськ чекає серія освітніх заходів. Це – можливість для міськради вирішити проблему гострого дефіциту спеціалістів з відкриття даних, оскільки їх власні працівники отримають шанс навчитися працювати з дата-сетами.

Джерело: http://bit.ly/2eCuAgY

14 та 22 вересня 2017 року ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Інтернет-свобода” проведе два одноденних тренінги для редакторів. Мета – покращити навички із верифікації, застосовування сучасних інструментів верифікації інформації та ознайомити з юридичними наслідками публікації недостовірної інформації.

Тренери:

Роман Рак, медіа-тренер, керівник української редакції PolUkr.net

Михайлина Скорик, медіа-тренерка, головний редактор сайту podrobnosti.ua (2014-2015)

Павло Моісеєв, директор з юридичних питань ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення: Київ, вул. Ризька, 15, офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Деталініше: http://bit.ly/2x7ZhFV

This conference will bring together researchers interested in population well-being in the region and provide an opportunity for extended dialogue among academic and policy researchers, government officials and policymakers to promote use evidence-based decision making at all levels.

Keynote Speaker

Professor Klaus F. Zimmermann is a leading scholar and prominent policy authority in labor economics, population economics, migration and other areas of economics.

Currently Professor Zimmermann is Co – Director, POP – Centre for Population, Development and Labour Economics at UNU – MERIT, Maastricht and Visiting Professor at Harvard and Princeton Universities. He was a Founding Director of the Institute for the Study of Labor (IZA) from April 1998 until February 2016. Under his leadership the institute established itself among the world’s leading research institutions and think tanks in the field of labor economics. Since 2017 he is also the President of the Global Labor Organization (GLO).

Venue: Hilton Hotel, Tarasa Shevchenko Blvd., 30

Details

Київська школа економіки та VoxUkraine в рамках своєї місії з підвищення рівня економічної дискусії створили Центр економічної журналістики і запрошують на презентацію Центру та дискусію про роль медіа в суспільстві. Захід в першу чергу буде цікавий потенційним студентам Центру – журналістам та редакторам, які хочуть підвищити свої економічні знання та навички роботи з даними.

Серед спікерів: головний економіст KSE Ілона Сологуб, CEO VoxUkraine Борис Давиденко, головні редактори Liga.net та Interfax-Україна, CEO EdEra Ілля Філіпов та представники партнерів.

Захід відбудеться: 13 вересня о 10:00 за адресою вул. Дмитрівська, 92-94, KSE.

Детальніше

Публічна дискусія «Роль самоорганізації населення в політиці на рівні регіону» відбудеться 6 вересня 2017 року об 11.30 в медіацентрі «Время» (Харків, вул. Сумська, 72,2 поверх бізнес-центру Platinum Plaza).

Дискусія проводиться Аналітичним центром «Обсерваторія демократії».

Спікери: Антон Авксентьєв – експерт Аналітичного центру «Обсерваторія демократії»;

Вікторія Шевчук – директор Аналітичного центру «Обсерваторія демократії».

Основні питання для обговорення:

Посилення прямого самоврядування громади як актуальний напрямок децентралізації. Формування та діяльність ОСН та ОСББ: проблеми та перспективи. Взаємодія ОСН та ОСББ з політичними суб’єктами та муніципальною владою.

Детальніше: http://bit.ly/2ey5P5j

Публічна дискусія «Роль самоорганізації населення в політиці на рівні регіону» відбудеться 6 вересня 2017 року об 11.30 в медіацентрі «Время» (Харків, вул. Сумська, 72,2 поверх бізнес-центру Platinum Plaza).

Дискусія проводиться Аналітичним центром «Обсерваторія демократії».

Спікери: Антон Авксентьєв – експерт Аналітичного центру «Обсерваторія демократії»;

Вікторія Шевчук – директор Аналітичного центру «Обсерваторія демократії».

Основні питання для обговорення:

Посилення прямого самоврядування громади як актуальний напрямок децентралізації. Формування та діяльність ОСН та ОСББ: проблеми та перспективи. Взаємодія ОСН та ОСББ з політичними суб’єктами та муніципальною владою.

6 вересня о 10.00 у Києві відбудеться обговорення порядку денного реформ у сферах енергетики та довкілля в рамках імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Порядок денний реформ сформований за результатами моніторингу імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС у сферах енергетики та довкілля за червень-серпень 2017 року.

Участь у презентації візьмуть:

 • Світлана Голікова, незалежний експерт, голова компанії «ТрансЕнергоКонсалтинг»

 • Роман Ніцович, керівник проектів та програм DiXi Group

 • Геннадій Рябцев, директор спеціальних проектів НТЦ «Психея»

 • Зоряна Козак, старший аналітик Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля»

 • Юлія Чеберяк, експерт Громадянської мережі ОПОРА

 • Андрій Білоус, аналітик DiXi Group

В рамках заходу учасники шести робочих груп, які здійснювали експертну оцінку, оприлюднять найсвіжішу інформацію про європейські реформи в енергетиці та питаннях захисту довкілля, а також презентують знакові для України аналітичні продукти.

Детальніше: http://bit.ly/2eBWwBt

31 серпня 2017 року о 10-00 відбудеться публічна дискусія “Якою бути митниці України?”, яку проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) .

Серед учасників:

 • Юрій Драганчук, радник Міністра фінансів України з питань митної політики.
 • Валерій Губарєв, експерт з митних питань Громадської ради при ДФС України та Міністерстві фінансів України, ведучий партнер компанії "Незалежна Митна Агенція", помічник-консультант народного депутата України Острікової Т. Г.
 • Андрій Саварець, залучений експерт проекту «Діалог зі сприяння торгівлі», експерт із правових питань Центру соціально-економічних досліджень «CASE Україна».
 • Представник Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
 • Представник асоціації транспортно-експедиторських та логістичних організацій України «Укрзовніштранс».

У ході дискусії буде обговорено зміни організаційної структури, зарубіжний досвід реформування митниці, спрощення процедур торгівлі. Також, на заході буде презентовано консультативну роботу «Український та зарубіжний досвід побудови митних органів: рекомендації для сучасної України» (Автор: Андрій Саварець).

Місце проведення: м. Київ, готель Редіссон, вул. Ярославів вал 22. Початок: 31 серпня 2017 року о 10:00 (Реєстрація відкривається о 9:30).

Детальніше: http://bit.ly/2gCDnQA

Націлені на Україну зовнішні кібератаки вражають як інституції, так і користувачів, що перебувають не тільки на лінії фронту. Щоб захиститися, потрібно змінювати застарілі навички користування Інтернетом на індивідуальному рівні.

ГО “Інтерньюз-Україна” продовжує традиції проведення тренінгів з цифрової безпеки, які проходили в рамках Школи з цифрової безпеки DSS380 в 2015-2016 рр. й запрошує українських журналістів та прес-офіцерів ЗСУ на один з двох одноденних тренінгів, що відбудуться в Києві 12 та 21 вересня 2017 року (вікторок та четвер). Навчання відбудуться в рамках проекту “Інтернет-свобода”.

Під час тренінгу учасники засвоять навички:

як захистити свої облікові записи (пошта, соціальні мережі); як захистити пристрої (лептоп, телефон) від конфіскації, викрадення, втрати тощо; як захистити пристрої від шпигунських програм та вірусів; як забезпечити захищене з'єднання з мережею Інтернет; як убезпечити електронне листування та голосові розмови. Увага! Для участі обов'язково потрібно привезти з собою ноутбук або планшет.

Місце проведення: офіс ГО «Інтерньюз-Україна», вул. Ризька, 15, Київ.

Детальніше: http://bit.ly/2vIgKED

20 липня о 13:00 у приміщенні інформаційного агентства УНІАН за адресою вулиця Хрещатик, 4, відбудеться круглий стіл на тему: “Чи беруть українці Європу штурмом? Підсумки безвізового режиму з ЄС після першого місяця дії”

Питання до обговорення: Які статистичні дані нам доступні та як їх трактувати? Яким чином та за якими ознаками ми зможемо відслідкувати вплив безвізу на зміну цінностей та системи мислення українців?

Учасники: представники Представництва Європейського Союзу в Україні (Delegation of the European Union to Ukraine), представники Міністерства Закордонних справ України, Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України, провідні фахівці туристичного бізнесу, експерти ГО “Європа без бар’єрів” та ГО “Реанімаційний пакет реформ”.

Детальніше: http://bit.ly/2wE1So9