Експертка DiXi Group проаналізувала відкритість громадського сектору у сфері захисту довкілля


Експертка DiXi Group Ольга Полуніна взяла участь у онлайн-конференції  “Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні”(EPAIU), яка відбулася 9-10 листопада 2020 року.

Учасники конференції аналізували можливості для громадянського суспільства у справі здійснення контролю за використанням природних ресурсів та захисту довкілля у разі необдуманого ставлення до природи.

У рамках заходу експертка у сфері видобутку та менеджерка зі сталого розвитку DiXi Group Ольга Полуніна разом із дослідницькою групою презентувала звіт “Вплив і роль інститутів громадянського суспільства у сфері використання та охорони природних ресурсів в Україні“.

У дослідженні, проведеному за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, програми “Демократичні практика” та Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні”, в цілому діяльність інституцій громадського суспільства (ІГС) оцінено як таку, що має значний вплив на обізнаність населення щодо стану використання природних ресурсів, а також помірний вплив на державну політику у сфері довкілля та використання природних ресурсів.

Читати далі