Рейтинг електропостачальників: компанії поступово розвивають компетенції


Експерти DiXi Group констатують, що роздрібний ринок електроенергії поки що перебуває на стадії формування.

Постачальники на ринку електричної енергії продовжують прогресувати. У порівнянні з даними попереднього випуску Рейтингу електропостачальників, середній бал компаній зріс на 18%, а рівень їхнього розвитку продовжує вирівнюватися. Про це під час презентації рейтингу сказав експерт DiXi Group Богдан Серебренніков, повідомляє “Українська енергетика”.

У рейтингу традиційно представлено топ-50 постачальників електроенергії, які відібрані за обсягом постачання та кількістю споживачів. У новому випуску вибірку оновили, додали 6 нових компаній.

“Постачальники поступово покращують свої ринкові практики. Середній рейтинговий бал компаній вже становить 0,422 – у порівнянні з попередньою оцінкою цей бал збільшився на 18%. Також ми бачимо, що прискорився темп зростання. Цей прогрес свідчить: компанії розвивають свої компетенції ведення конкурентної боротьби за клієнта. Ми це побачили ще на етапі збору даних. Другий висновок – продовжується поступове зближення компаній і скорочується розрив між ними”, – розповів експерт.

Читати далі