22.04.2015. Інформаційний бюлетень “Відомості країн членів СОТ” №59, ІЕД


Короткий огляд випуску:

1. ЄС: зміни законодавства щодо ветеринарних лікарських засобів

А початку квітня 2015 року Європейський Союз оприлюднив нотифікацію про розробку Проекту регламенту Європейського парламенту та Ради щодо ветеринарних лікарських засобів. Документ підготовлений з метою кодифікації усіх чинних положень, що стосуються ветеринарних лікарських засобів, в єдиному нормативно-правовому акті. Також передбачається внесення деяких змін, ініційованих країнами-членами ЄС. Ухвалення документу очікується наприкінці 2016 року, набуття його чинності – через 20 днів після опублікування в Офіційному журналі ЄС. Кінцевий термін подачі коментарів – 1 липня 2015 року.

2. Канада: обмеження щодо використання окремих добавок у виробництві тютюнових виробів

У другій половині березня 2015 року Канада проінформувала СОТ про очікуване запровадження додаткового обмеження щодо використання окремих добавок у виробництві сигар. Термін ухвалення документу: дата опублікування в Журналі Канади (а для Частини ІІ документу – другий – третій квартал 2015 року). Набуття чинності документу очікується через 6 місяців після його опублікування в Журналі Канади. Кінцевий термін подачі коментарів – 21 травня 2015 року.

3. Бразилія: зміни до правил маркування на упаковках тютюнових виробів

У першій половині березня 2015 року Бразилія оприлюднила повідомлення про очікувані зміни до маркування на упаковках тютюнових виробів, зокрема, щодо частини, де розміщується попередження про шкоду паління для здоров‘я населення. Ухвалення документу та набуття його чинності буде визначено після проведення публічного обговорення.

Читати випуск

 

.