Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (липень-серпень 2021)


Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» підготував випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за липень-серпень 2021 року.

У липні 2021 року інституції ЄС окреслили пріоритети своєї діяльності в ООН на наступний рік, а також новий порядок співпраці у рамках Східного партнерства. 14 липня Європейська Комісія схвалила комюніке «Готові до 55» (Fit for 55) та подала до нього пакет ініціатив, за допомогою яких ЄС планує досягти своїх кліматичних цілей, зокрема нову лісову стратегію, стратегію фінансування переходу до сталої економіки, стратегічний план впровадження інфраструктури для альтернативних видів палива, пропозиції з впровадження сталого транспорту, механізму карбонового коригування імпорту, стандарту зелених облігацій, перегляду оподаткування енергії, оновлення системи торгівлі викидами ЄС, таксономії тощо.

Прийнято технічні настанови щодо кліматичної стійкості об’єктів інфраструктури, кодекс поведінки відповідального харчового бізнесу та досягнуто домовленості щодо удосконалення Оргуського регламенту.

Читати далі