Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС (вересень-жовтень 2020)


Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» підготував випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за вересень-жовтень 2020 року.

Європейський зелений курс надалі визначає вектори розвитку екологічної та кліматичної політики і права ЄС. Восени прийнято стратегії щодо хімічної сталості, зменшення викидів метану, реконструкції будівель. Інституції ЄС продовжували законодавчу роботу над питаннями нульового забруднення, механізму вуглецевого коригування імпорту, глобальної ролі ЄС у захисті лісів та розроблення лісової політики, перегляду спільної сільськогосподарської політик ЄС, створення Фонду справедливого переходу. Увага також була звернена на доступ до правосуддя з екологічних питань, забезпечення права на ремонт, необхідності перегляду законодавства для зупинення глобальних лісових рубок, фармацевтичного забруднення. Опубліковано звіти про стан природи в ЄС та очищення міських стічних вод.

Читати далі