Європа має зіграти ключову роль у перекритті головного джерела фінансування зброї для Росії


За деякими оцінками, вимкнення російського нафтогазового насоса лише на два місяці може бути достатньо, щоб зморити військову машину і змусити Росію відмовитися від агресивної війни, пише Катерина Маркевич, провідна експертка з економічних і соціальних програм Центру Разумкова.

24 лютого Росія розв’язала війну, спрямовану на повне знищення українців. Кожен день відбуваються артилерійські обстріли, авіабомбардування, блокади українських міст. Світ продовжує отримувати шокуючі новини про звірства російських солдатів проти мирного населення. У Бучі та Ірпіні сотні людей були закатовані та вбиті пострілами в голову. Під завалами та від осколкових поранень загинули тисячі людей в Ірпіні, Бородянці, Харкові, Ізюмі, Чернігові, Сумах та десятках невеликих міст України. Прокурор Міжнародного кримінального суду фіксує багато випадків зґвалтування жінок і дітей, як дівчат, так і хлопців.

Цивілізований світ, включаючи ЄС, засудив агресивні дії Росії. Проте, як не парадоксально, європейські країни продовжують фінансово підтримувати агресора, купуючи російські енергоносії.

Читати далі (англійською)