Рік перший. Які з міністерств працювали краще за інших


Оцінка ефективності українського уряду за 2016 рік та “народне” голосування – чиї міністри краще працювали, Гройсмана чи Яценюк.

На думку експертів, найактивніше намагалися просувати реформи у 2016 році Міністерство охорони здоров’я, Міністерство фінансів та МЕРТ. Серед найважливіших досягнень Міністерства охорони здоров’я були відзначені реформа закупівель ліків та запуск медичної реформи; Міністерство фінансів отримало схвальні відгуки за зважену бюджетну політику та намагання реформувати податкову міліцію та митну службу; МЕРТ хвалили за дерегуляцію та подальше вдосконалення Прозорро;

Найгірше виконували поточну роботу та не поспішали з реформами за оцінкою експертів Міністерство внутрішніх справ (МВС)  – експерти відзначили, що єдиною справжньою реформою цього відомства було створення патрульної поліції, Міністерство інформаційної політики та Міністерство молоді та спорту.

За результатом “народного” голосування попередній уряд отримав перемогу – 12 міністрів із Кабміну Яценюка набрали більше голосів, тоді як в уряді Гройсмана переможців 7.

Читати далі