Зелений вектор України: як не проґавити можливості та уникнути загроз


16 червня Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля”, DiXi Group, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі та за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” проведуть онлайн захід щодо ролі України у Європейському зеленому курсі.

Дата: 16 червня 2020 року

Час: 10:30-12:30 CEST

Платформа: ZOOM

РЕЄСТРАЦІЯ

Прохання зареєструватися до 15 червня.

Цей  онлайн захід організований для обговорення Європейського зеленого курсу та його стратегічного значення для відносин між Україною та ЄС та майбутнього розвитку України. Серед ключових спікерів – представники українського уряду та парламенту, а також інституцій ЄС.

Європейський зелений курс ставить амбітні цілі розвитку Європейського Союзу на довгі роки, включаючи його ключову мету щодо переходу до кліматично нейтральної Європи до 2050 року. Дискусія має розкрити можливості та загрози, які становить для України Європейський зелений курс, та обговорити роль України у досягненні глобальних цілей ЄС у рамках нової стратегії розвитку.

Резюме аналітичного документа “Європейський зелений курс: можливості та загрози для України” доступне для завантаження тут.