Як ініціювати та розвивати відносини з партнерами, донорами та стейкхолдерами, а також покращити співпрацю між аналітичними центрами України та ЄС – погляд експертів


Дана публікація, розроблена Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі за підтримки європейського та українського представництв Фонду Конрада Аденауера, надає практичні рекомендації аналітичним центрам для ефективнішої роботи з партнерами, донорами та стейкхолдерами. Вона має на меті сприяти співпраці між аналітичними центрами в Україні та ЄС.

Видання є результатом дослідницького проекту, який складається з якісного аналізу інтерв’ю з членами та партнерами Офісу. Досвідчені фахівці з питань аналізу політики та / або управління аналітичними центрами в Україні та ЄС поділились своїми поглядами щодо операційного середовища діяльності аналітичних центрів та основних чинників їх успіху. Ми запитали про бажані підходи до організації діяльності аналітичних центрів, розбудови їх внутрішньої структури, шляхів досягнення якісного аналітичного продукту, підтримання фінансової стабільності та забезпечення впливу на стейкхолдерів. Ми виявили, що фахівці аналітичних центрів в Україні та ЄС мають схожі погляди на ці питання.

Завантажити публікацію (англійською)