Піратська бухта: чи будуть дотримуватися авторські права в Україні


Україна стоїть на порозі ринку з цивілізованим ставленням до авторських прав і є можливість відразу опинитися в XXI столітті, минаючи ХХ

Протягом останніх років в різних рейтингах України зберігає статус однієї з найбільш піратських країн світу. Так зване «онлайн-злодійство» є досить складною проблемою в сучасному українському суспільстві. Протягом тривалого часу такий стан речей задовольняло значна кількість гравців. Однак настає час власників авторських прав, вимогливих споживачів і нових бізнес-відносин. Великі гравці, такі як YouTube і Google вже активно користуються автоматизованим програмним забезпечення, яке здатне опрацьовувати сотні мільйонів скарг правовласників, зменшує час подачі відповіді і навіть готує таку подачу. Нещодавно один з провідних українських медіа-холдингів 1+1 також почав використовувати програмне забезпечення для пошуку нелегального контенту і подачі онлайн запитів по блокуванню.

Ці приклади показують, як закон і технології можуть працювати разом. Отже, настав час зробити українські державні та приватні інституції кращими завдяки ефективній взаємодії нових технологій (IT сектора) і права.

Читати далі