Зустріч з 15 молодими політиками з України


19 листопада 2015р. у Брюсселі, пройшла зустріч Олени Пристайко, Виконавчого директора Офісу та Яни Бровдій, співробітниці з комунікацій та досліджень, із молодими українськими політиками.

Зустріч пройшла в рамках курсу “Як працює Європа“, організованому Інститутом Роберта Шумана (Будапешт) у співпраці з Центром Вільфріда Мартенса (Брюссель).

Олена Пристайко представила Офіс та його останні проекти у Брюсселі та країнах-членах ЄС. Пані Пристайко також розповіла учасникам про специфіку роботи у Брюсселі. “Важливо знати, хто ваші стейкхолдери і не боятися звертатися до них“, підкреслила виконавчий директор Офісу. “На відміну від України, бюрократична система тут прозора і відкрита для громадськості“, додала пані Пристайко.

Молодим політикам було також цікаво дізнатися про сьогоднішній дискурс щодо України у Брюсселі, як краще комунікувати Україну у Європі, участь регіональних українських НГО та аналітичних центрів у діяльності Офісу і, нарешті, чи планує Офіс навчальні програми та візити для молоді, учнів та дітей з України.

Говорячи про те, як найкраще презентувати Україну в Європі, пані Пристайко наголосила на тому, що Україна повинна виконати свою домашню роботу. Коли це станеться Україна займе своє місце в ЄС. Реформи та зміни в країні мають відбуватися насправді, в іншому випадку жодні комунікаційні технології не допоможуть переконати європейців, що Україна виконує свою внутрышню роботу.

Офіс бажає успіху молодим політикам. Майбутнє країни знаходиться в їхніх руках!