М. Гончар в коментарі для УНІАН розповів як Росія може використовувати “Північні потоки”


Росія може використовувати газопроводи “Північний потік” та “Північний потік-2” для розширення своєї військової присутності в регіоні Балтійського моря. Про це повідомив журналістам УНІАН президент Центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Михайло Гончар.

“Беручи до уваги те, що Росія використовує новозбудовану інфраструктуру як підставу для розширення своєї військової присутності, мотивуючи це захистом від, нібито, загроз від третіх сторін, то не можна виключати, що Росія використовує “Північний потік-2” і “Північний потік-1″ для розширення своєї присутності в регіоні Балтійського моря, насамперед військово-морської присутності”, – сказав Гончар.

Як приклад експерт навів нещодавно побудований Керченський міст, для, нібито, захисту якого військово-морську присутність Росії в регіоні було суттєво посилено. Як повідомляв УНІАН, проектом “Північний потік-2” передбачено будівництво та робота двох гілок газопроводу загальною потужністю 55 мільярдів кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Новий трубопровід в обхід України будується поруч з уже існуючим “Північним потоком-1”.

Читати далі