Новообрана ЦВК за зачиненими від ЗМІ дверима обрала собі керівництво


Новообрані члени Центральної виборчої комісії не допустили журналістів та представників Громадянської мережі ОПОРА на своє перше засідання 5 жовтня. Під час засідання було обрано керівний склад органу адміністрування виборів.

Так, представників ОПОРИ та журналістів не пустили до залу засідань, посилаючись на рішення комісії.

«Це питання розглядалось на засіданні, було прийнято рішення, про яке вам повідомить голова», – зазначив у коментарі журналістам член ЦВК Андрій Євстігнєєв. Під час засідання головою Комісії було обрано Тетяну Сліпачук, заступниками – Олега Конопольського та Євгенія Радченка, секретарем – Наталію Бернацьку.

Після завершення засідання керівний склад комісії дав брифінг щодо недопуску журналістів:

«Коли ми приїхали сюди, у нас на початок засідання не було ніякої інформації про пресу, про те, що хтось подав документи чи хтось очікує. Тому ми розпочали засідання ЦВК негайно для того, щоб якомога скоріше вирішити питання і приступити відповідно до регламенту до усіх робочих питань. Всі ці питання, відповідно до закону та регламенту, будуть здійснюватися шляхом проведення засідань, де будуть обговорюватись за участі всіх представників, акредитованих та неакредитованих», – сказала Сліпачук.

Читати далі