Новий проект: “Удосконалення комунікаційного потенціалу українських аналітичних центрів”


З 1 листопада 2015 року, Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі, розпочав імплементацію проекту з «Удосконалення комунікаційного потенціалу українських аналітичних центрів». Проект здійснюється за підтримки Фонду аналітичних центрів (OSF Think Tank Fund), Міжнародного фонду “Відродження” та Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA).

Головна роль Офісу у цьому проекті – організація чотирьох адвокаційних візитів учасників проекту до країн Західної Європи. В рамках проекту, Офіс також розробляє інструкції з адвокаційної діяльності у Брюсселі та країнах-членах ЄС.

Адвокаційні візити спрямовані на:

  1. Зміцнення потужності українських аналітичних центрів – учасників проекту здійснювати свою робота за межами України. Зокрема, учасники проекту отримають практичні поради та наставництво з розробки адвокаційних меседжів, виступу перед західноєвропейськими аудиторіями та донесення своїх аналізів за межі України. По завершенню проекту очікується, що українські аналітичні центри стануть краще оснащеними для здійснення адвокаційної
  2. Забезпечення місцевим гравцям з країн-членів ЄС, які впливають на прийняття рішень та на громадську думку щодо України, аналіз останніх подій в Україні.
  3. Зміцнення потужностей самого Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі: покращення знання про дискурс щодо України та зміцнення контактів Офісу за межами Брюсселю, підвищення стандартів адвокаційної діяльності Офісу у Брюсселі.

Перший візит відбудеться до Брюсселю. У ході візиту буде проведено семінар з відомим комунікаційним експертом Лаурою Шилдс. Пані Шилдс поділиться цінними знаннями та порадами щодо здійснення адвокаційної діяльності, особливо в специфічних умовах для Брюсселю, та яке місце посідає Брюссель в загальноєвропейському контексті.

Публічних захід учасників за участі представників 2 аналітичних центрів України відбудеться 30 листопада.

Інформація про інші візити в країни Західної Європи з’явиться незабаром.

Українські аналітичні центри – учасники проекту

Європейський діалог, Громадська організація «Агенція журналістики даних», ДІКСІ ГРУП, Благодійний Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», Інститут світової політики, Асоціація сприяння самоорганізації населення,  Центр дослідження суспільства, Європа без бар’єрів.

Проект здійснюється за підтримки

Фонду аналітичних центрів (OSF Think Tank Fund), Міжнародного фонду “Відродження” та Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA)