Рік діяльності Президента Володимира Зеленського: здобутки і прорахунки


Центр Разумкова презентував резюме аналітичного звіту “Рік діяльності Президента Володимира Зеленського: здобутки і прорахунки”.

Національна безпека і оборона
Ефективне виконання функції Верховного головнокомандувача та Глави держави, схоже, стало чи не найбільшим викликом для Президента Володимира Зеленського. Доки немає формалізованих стратегічних документів і належної комунікації, критично важливі питання щодо намірів Президента, а також механізмів виконання його обіцянок та здатності реалізувати владні повноваження залишаються без відповідей.

За останній рік країна не наблизилася до завершення російсько-українського конфлікту. «Прості рішення» та новий стиль, а також деякі безсумнівно позитивні дії, такі як розведення військ, обмін полоненими, відкриття нових пунктів пропуску, принципово не змінили ситуацію, будь то в зоні конфлікту чи в ході переговорного процесу. Більшість ініціатив влади спрямовані на тактичні цілі і є досить сумнівними з точки зору їхньої практичної реалізації, тоді як деякі з них створюють довгострокові ризики для стабільності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Читати далі (англійською)