Просуваючи реформи: Запуск Комунікаційної Системи Офісу


2 липня 2015 року, Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі запустив Комунікаційну Систему. В першу чергу, її головною метою є підвищення співробітництва та спілкування між тими, хто вимагає і проводить реформи всередині України з тими, хто вимагає реформ за її межами.

Система покликана з’єднати українських експертів з їхніми колегами в ЄС та з тими, хто розробляє і приймає рішення по Україні в Брюсселі та столицях ЄС.

Для полегшення взаємодії, Офіс створив 6 баз даних (близько 700 контакти), що містять інформацію про сфери діяльності та можливість зв’язатися з експертами з країн членів ЄС, що працюють з Україною, або за секторами, чиновниками ЄС у Брюсселі, керівниками провідних аналітичних інститутів ЄС, членами Групи «Єврооптимісти» в українському парламенті.

Система також служить потребам українських аналітичних центрів. Вона містить інформацію і послуги, щоб збільшити спроможності українських центрів та щоб допомогти їм у перейнятті  досвіду відомих центрів ЄС. Щоденно, організації – члени Офісу отримують інформацію про грантові можливості для українських аналітичних центрів, нові публікацій та важливі статті про Україну в ЄС і світі. Комунікаційна Система є також внутрішньою платформою для комунікації, яка дозволяє розвинути біль стійкий та ефективний канал зв’язку між Виконавчим апаратом Офісу у Брюсселі та його членами в Україні.

Ми сподіваємося, що наша система буде корисним інструментом у підвищенні експертного співробітництва Україна-ЄС та буде сприяти демократичному розвитку та європейській інтеграції України.

final piece    new 444

Якщо ви бажаєте підтримати Комунікаційну Систему Офісу:

Назва отримувача: Ukrainian Think Tanks Liaison Office in Brussels ASBL,

Банк отримувача: ING Belgium NV/SA (Formerly bank Brussels Lambert SA), Brussels

Адреса: Rond Point Schuman 5, 1040 Brussels, Belgium.

Номер банку: 3631 3611 2460

IBAN: BE73 3631 3611 2460

BIC: BBRUBEBB

Повідомлення: Підтримка КС