Встановлюючи контакти з Вишеградською четвіркою на GlobSec: Візит українських експертів до Братислави, 19 – 21 червня 2015


Пан Олег Рибачук, засновник та керівник громадської організації «Центр UA», Екс-віце-прем’єр з питань євроінтеграції та Олена Пристайко, спів-засновник та виконавчий директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі, візьмуть участь в GlobSec 2015 – провідному щорічному форумі з питань безпеки і зовнішньої політики в регіоні Центральної Європи.

Теми цьогорічного Форуму включають в себе:

  • Відповідь на агресію Росії та допомога Україні
  • Радикальні ісламісти і тероризм
  • Напередодні Варшави: адаптація НАТО та європейської безпеки
  • Про розширення прав і можливостей Європи

Передбачені окремі заходи з української тематики.

Очікується, що Президенти Словаччини, Хорватії, Естонії, Грузії, Македонії та Польщі  візьмуть участь у Форумі. Крім них, 11 глав делегацій держав і урядів, десятки міністрів закордонних справ і оборони в основному з Європи також можна буде побачити на форумі. В цілому, організатори заходу очікують близько 800 експертів, представників засобів масової інформації, а також міжнародних організацій, таких як ЄС, ОБСЄ та НАТО.

Закриті зустрічі з посадовцями та експертами, які відповідають за стосунки з Україною також передбачені протягом візиту.

Візит українських експертів до Братислави організований Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі за підтримки Місії Сполучених Штатів Америки при ЄС і Міжнародного фонду “Відродження”.

useu-logodownload