Війна РФ проти України: енергетичний вимір (6 червня)


DiXi Group підготувала черговий alert щодо енергетичного виміру війни РФ проти України.

  • По Україні близько 652 300 споживачів не мали електропостачання, 164 000 споживачів перебували без газопостачання.
  • Згідно з контрактом, “Енергоатом” планує у червні поставити молдовській держкомпанії Energocom 85,2 тис. МВт∙год електроенергії за ціною 77 дол./МВт∙год. За даними “Укренерго”, станом на 6 червня експорт до Молдови становить 142 МВт.
  •  Міжнародна робоча група щодо санкцій проти Росії (“група ЄрмакаМакФола”) представила Дорожню карту індивідуальних санкцій. Потенційно пропозиції охоплюють 12 тис. фізичних і 3 тис. юридичних осіб – олігархів, найвищих урядовців, ключового менеджменту компаній (включно з іноземцями), російських пропагандистів, керівництва політичних партій, членів сімей та довірених осіб всіх цих людей.
  • Міністерство екології та природних ресурсів України визначило пріоритетні напрямки у сфері екологічної безпеки для Плану відновлення України, зокрема реформування державного управління у природоохоронній галузі; кліматична політика: запобігання та адаптація до змін клімату; екологічна безпека та ефективне управління відходами; збалансоване використання природних ресурсів в умовах підвищеного попиту і обмежених можливостей; збереження природних екосистем і біологічного різноманіття, відновлення та розвиток природоохоронних територій та об’єктів.

Читати далі