Smart Talk: фахові дискусії на гострі соціальні теми


Опубліковано всі випуски онлайн-дискусії Smart Talk.

У березні-квітні 2017 р. Інститут суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) спільно з ІА «Укрінформ» та Українським кризовим медіа-центром започаткував і провів п’ять експертних онлайн-дискусій у форматі ток-шоу Smart Talk. Інноваційність формату Smart Talk полягає у проведенні відкритої дискусії зрозумілою мовою за участі законодавців, чиновників, незалежних експертів та громадськості. Основна мета – надати суспільству зрозумілу та достовірну інформацію з найважливіших соціальних тем, що дозволить розуміти проблеми та не стати жертвою маніпуляцій і популізму.

Серія зустрічей Smart Talk, присвячених комунікації основних аспектів реформи соціальної сфери в Україні, охопила такі теми:

  • Пенсійна реформа в Україні
  • Пільги, виплати, субсидії
  • Гідна праця
  • Соціальне житло
  • Якісні соціальні послуги

«Обговорення найболючіших для українців соціальних питань у форматі Smart Talk – це відповідь на вимоги часу. Під час суспільної дискусії ми змістили фокус і говорили про долю людини в Україні, а не про теоретичні проблеми. Ми задали нові стандарти спілкування з громадськістю про реформи: доступність, зрозумілість, конструктивність і дієвість», – коментує проект керівник суспільних програм ІСЕД, голова авторського колективу дослідження «Політика соціального прагматизму» Маріанна Онуфрик.

Читати далі