Підтримати Офіс

Місія Офісу зв’язку українських аналітичних центрів в Брюсселі полягає у міжнародній комунікації української експертної думки задля демократичного розвитку України шляхом створення постійно діючого, незалежного центру українського неурядового аналітичного сектору в ЄС. Офіс працює для того, щоб експертиза та знання українських аналітиків враховувалися при прийнятті рішень ЄС щодо України та рішень державної влади України з реформування та євроінтеграції.

Донесення результатів діяльності Офісу і його членів до ключової аудиторії – важлива частина нашої роботи для здійснення впливу і досягнення позитивних зрушень, яка вимагає значних ресурсів. Тому, підтримка донорів є вирішальною для роботи Офісу в часи, коли Україні вона потрібна як ніколи.

«Ми сприяємо діяльність Офісу зв’язку українських аналітичних центрів в Брюсселі, тому що віримо, що розбудова зв’язків на практичному рівні між українським експертним середовищем і ширшим Європейським експертним середовищем дуже важлива для обох сторін»


Дмитро Шульга,
Директор Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження»

Офіс зв’язку українських аналітичних центрів в Брюсселі є неприбутковою організацією, тому всі внески не оподатковуються в межах відповідного законодавства