Тема реформ – це одна з причин, чому не варто очікувати більш активного залучення США до переговорів щодо Донбасу


На Банковій нарешті мають зрозуміти, що у перемовинах зі Сполученими Штатами однієї лише апеляції до ролі жертви російської агресії вже недостатньо.Американська преса, та й українські експерти, прямо кажуть: на травневій зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном у Києві українська влада багато чого наобіцяла, проте мало що виконала. Тому саме час продемонструвати, що ми тримаємо слово та виконуємо домовленості. Про це йдеться в репортажі ТСН.ua.

Політична аналітикиня Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва Марія Золкіна у коментарі  “Телевізійній службі новин” зазначила, що відносини між Україною та США зараз не такі теплі, як хотілося б Офісу Президента України, через судову реформу  та реформу СБУ, а також проблеми з “Нафтогазом”. Джерела ТСН.ua в українських дипломатичних колах взагалі кажуть, що кейс “Нафтогазу” може стати чорною плямою під час зустрічі Байдена та Зеленського.

“Тема реформ – це одна з причин, чому не варто очікувати зараз більш активного залучення США до переговорів щодо Донбасу, ніж на рівні спецпредставника”.

Читати далі