Україна, країна з величезним потенціалом. Які реформи здійснені і що далі?


Оксана Іщук, аналітик з міжнародних та енергетичних відносин Центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, проаналізувала хід реформ в галузі відновлюваної енергетики в Україні.

22 жовтня 2018 року НУО “EuropaNova” за підтримки Посольства України у Франції організувала у Парижі конференцію “Європа нового покоління”. Метою заходу було покращення сприйняття України іноземними інвесторами.

Україна впроваджує реформу енергетичного сектору відповідно до європейських директив, Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та Договором про Енергетичне Співтовариство. П’ять років російської агресії стали дуже сильним стимулом для розвитку відновлюваних джерел енергії, енергоефективності та газового сектору, з тим щоб підвищити стійкість з точки зору енергетичної безпеки. Останні реформи та державні слабкі місця в українському енергетичному секторі були глибоко вивчені Центром глобалістики “Стратегії XXI” як учасником консорціуму проекту Enable.EU (Розбудова інструментарію Енергетичного союзу через усвідомлення рушійних сил, що впливають на вибір енергоносіїв окремими особами та спільнотами) під егідою Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій  “Горизонт 2020” з провідною роллю французького Інституту Жака Делора та італійського Інституту досліджень інтеграції систем.

Читати далі (англійською)