Україна на шляху до стабілізації ситуації у секторі ВДЕ


Ухвалення Закону, яким закріплено домовленості між урядом та «зеленими» інвесторами – один з кроків до стабілізації сектору відновлювальних джерел енергії в Україні.

Глобальне поглиблення кризових явищ на енергетичних ринках спонукає країни впроваджувати програми економічного відновлення, стимулюючі заходи підтримки енергетичного сектору, зокрема, виробників енергії з ВДЕ. В умовах кризи сектор ВДЕ – чи не єдиний, який продемонстрував зростання, про що, зокрема, зазначає Міжнародне енергетичне агентство – МЕА (International Energy Agency – IEA) у своєму звіті за травень 2020р., прогнозуючи стійкість сектору ВДЕ до ринкових коливань і у прийдешньому 2021р. Використання конкурентних переваг відновлюваної енергетики стимулює економічний розвиток та створення робочих місць, а також зменшення шкідливих викидів та впровадження інноваційних технології.

Україна є частиною світових процесів і доводить свою прихильність світовому «зеленому» тренду, здійснюючи енергетичний перехід та реформуючи енергетичний сектор за європейськими нормами.

Читати далі (англійською)