Україна сьогодні: від року Зеленського крізь Covid-19 до майбутніх місцевих виборів


15 липня 2020 року Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі у співпраці з Європейським фондом за демократію та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” організовує онлайн вебінар «Україна сьогодні: від року Зеленського крізь Covid-19 до майбутніх місцевих виборів».

Під час заходу буде зроблено огляд першого року президентства Володимира Зеленського, а також проаналізовано поточні та майбутні виклики, з якими стикається країна.

Останній звіт Центру Разумкова «Рік діяльності Президента Володимира Зеленського: здобутки і прорахунки» буде презентований під час заходу.

Експерти представлять останню аналітику щодо розвитку подій в Україні, фокусуючись на наступних питаннях:

  •  аналіз першого року нової влади: що було досягнуто, які були проблеми, як триваюча війна вплинула на політичну динаміку в країні?
  • останні політичні події на рівні центральної влади та у регіонах;
  • вплив Covid-19 на соціально-економічний розвиток України;
  • досягнення та виклики судової реформи;
  • шлях до місцевих виборів, запланованих на жовтень 2020 року.

ПРОГРАМА

Вітальні ремарки:

  • Світлана Кобзар, старша координаторка програм, Європейський фонд за демократію
  • Олександр Сушко, виконавчий директор, Міжнародний фонд “Відродження”

Модератор:

  • Олена Карбу, виконавча директорка, Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі

Вступне слово:

  • Мартін Мюлєк, спеціаліст з питань політики, Європейська Комісія, Група підтримки України

Панелісти та дискусанти:

Дата: 15 липня 2020 року

Час: 14:30-16:00 CET

Платформа: ZOOM

Мова заходу: англійська. Буде забезпечено українсько-англійський синхронний переклад.

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Інструкції:

Ви отримаєте посилання на вебінар за день і за годину до події.

Під час вебінару буде здійснюватися відеозапис. Він може бути оброблений та використаний організаторами. Реєструючись на цю подію, ви надаєте на це згоду.

Трансляція вебінару також буде доступна на сторінці Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі у Facebook.

Реєструючись на цей захід, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності даних Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі.

Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі – це неурядова організація, яка об’єднує провідні українські аналітичні центри, чия місія полягає у забезпеченні демократичних перетворень в Україні шляхом просування реформ та європейської інтеграції.

Європейський фонд за демократію (ЄФД) – це незалежна організація, що надає гранти, створена у 2013 році Європейським союзом (ЄС) і державами-членами ЄС в якості автономного міжнародного цільового фонду для сприяння розвитку демократії у державах Європейської політики сусідства (країни Східного партнерства, Близького Сходу і Північної Африки), на Західних Балканах, у Туреччині, а також за їх межами.

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) був заснований філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. Це одна з найбільших українських донорських організацій, яка є частиною міжнародної мережі Фундацій Відкритого Суспільства. Місія МФВ – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.