Реформа газової галузі України: можливості для України, Німеччини та ЄС


З 8 по 11 травня 2016р. Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі організував візит Олени Павленко, президента аналітичного центру DiXi Group, та Романа Ніцовича, керівника програм DiXi Group, до Берліну.

Протягом візиту експерти взяли участь у експертному обговоренні, організованому Офісом разом із берлінським Інститутом з питань міжнародної політики та безпеки (SWP) та Німецькою радою зовнішньої політики (DGAP). Експерти також провели закриті консультації з посадовцями Федеральної канцелярії та Міністерства закордонних справ Німеччини, а також зустрілися з українськими дипломатами у Німеччині.

Олена Павленко та Роман Ніцович презентували останню аналітичну записку DiXi Group “Реформа українського газового сектору: взаємна вигода для України та Європи”, де висвітлили реформи в енергетичному секторі України та надали рекомендації щодо того, як Україна, Німеччина та ЄС вже зараз можуть скористатися результатами реформ.

Реформи в інших енергетичних сферах, зміни у керівництві уряду України та плани подальших реформ стали предметом обговорення під час закритих консультацій із німецькими посадовцями.

Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі та його організації-члени продовжать інформування країн-членів ЄС про процеси, що відбуваються в Україні, базуючись на власній експертизі та аналітиці.

Візит організовано Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі в рамках проекту «Покращення комунікаційних спроможносте грантерів Ініціативи з Розвитку Аналітичних Центрів», який підтримується Агенцією SIDA, Міжнародним Фондом «Відродження» та Європейською Ініціативою Фонду «Відкрите суспільство».