Рівень стійкості України: економічний, політичний та безпековий вимір


Україна знову опинилася в заголовках новин у зв’язку з недавнім нарощуванням та виведенням російських військ та техніки на нестабільному східному кордоні. Однак питання безпеки – лише одна із багатьох проблем, з якими стикаються українці. В останні роки країну супроводжують політична нестабільність та мляве економічне зростання. Крім того, надзвичайні умови, спричинені пандемією, вплинули на шлях реформ.

Центр Мартенса у співпраці з Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі має на меті вирішити ці питання та обговорити поступ та домінуючих гравців у подіях в Україні. Більше того, ми візьмемо до уваги питання безпеки – який вплив нещодавній російський військовий тиск справив на внутрішню та зовнішню політику України? Яку допомогу може надати міжнародне співтовариство? Приєднуйтесь до цікавої дискусії!

ПРОГРАМА

14:00 Дискусанти:

  • Міхаель Галер, євродепутат, ЄНП, член Комітету із закордонних справ
  • Вероніка Мовчан, директорка з наукової роботи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
  • Юрій Якименко, президент Центру Разумкова

Модератор:

  • Олена Карбу, співзасновниця та виконавча директорка Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі

15:00 Кінець дискусії

Дата: 19 травня 2021 року

Час: 14:00-15:00 CET

Платформа: пряма трансляція у Facebook

Конференція отримує фінансову підтримку від Європейського парламенту. Відповідальність повністю покладається на організатора, Європейський парламент не несе відповідальності за захід.

Діяльність Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі за цим проєктом підтримується Міжнародним фондом “Відродження”.