Зустріч зі школярами з Івано-Франківська


31 травня 2016р. виконавчий директор Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі Олена Пристайко провела зустріч зі школярами з Івано-Франківська.

thumb_DSC01437_1024Учні відвідали Брюссель у рамках проекту “Підтримка молоді як імпульс для зміцнення демократії та громадянського суспільства в Україні”, проведеного “Київським діалогом” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та фракції Зелених / Європейський Вільний Альянс в Європарламенті. Мета проекту полягає в тому, щоб зацікавити українську молодь у політичних процесах та громадській діяльності за допомогою збагачення знань у сфері політики, права та громадянського суспільства.

Після короткої презентації роботи Офісу, школярі мали змогу ставити питання. Вони підняли такі теми для дискусії, як енергетична політика у відносинах України та ЄС, питання візової лібералізації, досвід протидії корупції в ЄС. Також їх цікавило, чи змінилося ставлення країн ЄС до України після Революції? Олена Пристайко відповіла, що деякі країни Європи впізнали в Україні себе самих, тому що самі проходили довгий шлях до демократичної форми правління, в тому числі і революції. На питання, як Українці можуть вплинути на владу, Олена Пристайко сказала, що громадяни повинні контролювати владу, самі стати активним учасником у формуванні суспільства та вивчати законодавство, знати свої права. Вона закликала учнів активно здобувати знань, самостійно і критично думати, а головне – не боятися рухатися вперед.