Яким є стан українського громадянського суспільства сьогодні – на національному та регіональному рівні?


7 липня 2021 року Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі за підтримки Європейського фонду за демократію та Міжнародного фонду “Відродження” організовує публічний онлайн вебінар “Яким є стан українського громадянського суспільства сьогодні – на національному та регіональному рівні?”.

Громадянське суспільство знаходиться на передовій продемократичних реформ в Україні, які лежать в основі євроінтеграційних зусиль. Цей захід буде присвячено обговоренню ролі громадянського суспільства в контексті останніх політичних подій з акцентом на національному та регіональному рівнях. Панелісти поділяться результатами нещодавніх опитувань щодо поглядів громадянського суспільства на його поточну роль та думки широкої громадськості. Під час заходу учасники обговорять досягнення громадянського суспільства, незважаючи на постійні виклики, а також те, як змінилася ситуація протягом останніх років. Панелісти розмірковуватимуть про умови, які роблять можливими їхню роботу, та про труднощі, з якими вони стикаються. Вони відзначать, як виникали ці виклики та як до них адаптувались активісти. Зокрема, панелісти нададуть кілька прикладів успіху та запропонують, як ЄС та інші стейкхолдери можуть підтримати реформаторські зусилля громадянського суспільства.

Програма

Панелісти:

  • Петро Бурковський, Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва
  • Андрій Биченко, Центр Разумкова
  • Іван Подолян, Промолодь
  • Андріана Сусак, Жіночий ветеранський рух

Модератор:

Олена Карбу, Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі

Дата: 7 липня 2021 року

Час: 11: 00-12: 00 CET

Платформа: ZOOM

РЕЄСТРАЦІЯ

Прохання зареєструватися англійською мовою до 6 липня 2021 року.

 

Інструкції:

Будь ласка, підключіться до заходу за 5 хвилин до початку (10:55), щоб дати час на технічну допомогу та вирішення можливих проблем.

Під час заходу буде забезпечено переклад.

Під час вебінару буде здійснюватися відеозапис. Він може бути оброблений та використаний організаторами. Реєструючись на цю подію, ви надаєте на це згоду.

Трансляція вебінару також буде доступна на сторінці Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі у Facebook.

Реєструючись на цей захід, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності даних Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі.

 

Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі – це неурядова організація, яка об’єднує провідні українські аналітичні центри, чия місія полягає у забезпеченні демократичних перетворень в Україні шляхом просування реформ та європейської інтеграції.

Європейський фонд за демократію (ЄФД) – це незалежна організація, що надає гранти, створена у 2013 році Європейським союзом (ЄС) і державами-членами ЄС в якості автономного міжнародного цільового фонду для сприяння розвитку демократії у державах Європейської політики сусідства (країни Східного партнерства, Близького Сходу і Північної Африки), на Західних Балканах, у Туреччині, а також за їх межами.

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) був заснований філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. Це одна з найбільших українських донорських організацій, яка є частиною міжнародної мережі Фундацій Відкритого Суспільства. Місія МФВ – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.