Чому місцеві вибори в Україні важливі


Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі спільно з Центром європейської політики, Місією США при Європейському Союзі та Міжнародним фондом „Відродження” запрошують вас до онлайн діалогу.

25 жовтня 2020 року українці йдуть на дільниці, щоб обрати місцеву владу. Це будуть перші вибори згідно з новим Виборчим кодексом країни, прийнятим у грудні 2019 року. Це також стане першим важливим виборчим тестом для Зеленського та партії “Слуга народу” з часу їхньої безпрецедентної перемоги минулого року. Поточний процес реформи децентралізації значно зміцнив позиції обраних місцевих чиновників. Хоча прихильники реформи розглядають її як крок до більшої демократії, вона також створює потенціал для протистояння між центральним урядом та уповноваженими муніципальними чиновниками. Якщо підтримка партії Зеленського падає, місцеві еліти можуть бути менш схильними до приєднання до Президента.

Під час онлайн діалогу учасники обговорять можливий результат та вплив місцевих виборів на Україну, а також як вибори можуть вплинути на відносини з ЄС.

Дата: 21 жовтня 2020 року

Час: 13:00-14:30 CET

Платформа: GoToWebinar

Реєстрація тут.

Спікери:

  • Олена Карбу, виконавча директорка та співзасновниця, Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі
  • Віктор Замятін, директор політико-правових програм, Разумков Центр
  • Андрюс Кубілюс, голова ЄВРОНЕСТ і член Європарламенту, Європейський парламент
  • Мелінда Герінг, заступниця директора, Євразійський центр, Атлантична рада.

Модератор:

  • Аманда Пол, старша політична аналітикиня, Центр європейської політики.

Захід організовано у співпраці з Офісом зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі, за  підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та в рамках серії заходів “Трансатлантичні виклики” за підтримки Місії США при Європейському Союзі.

Захід проводиться під егідою програми EPC Europe in the World.

Реєструючись на цей захід, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності даних EPC, з тим, що ваше ім’я буде включено до списку учасників, і що вас можуть сфотографувати, зняти або записати. Ви також погоджуєтесь з тим, що ваші дані можуть бути передані спікерам та партнерам, які організовують захід.