Зеленський змінює свого ключового менеджера: що це означає?


11 лютого президент Зеленський звільнив з посади керівника Офісу президента Андрія Богдана та замінив його колишнім помічником Андрієм Єрмаком. UkraineWorld запитав українських журналістів та політичних аналітиків, що це означає.

Д-р Олексій Гарань, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» та науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ілька Кучеріва:

Богдан вже зіграв свою роль. Зеленський потребував його на початковому етапі свого правління, оскільки не мав команди. Богдан служив тараном для Зеленського. Він допоміг Президентові здійснити деякі юридично сірі рішення, такі як розпуск Верховної Ради, а також сприяв тому, що Рада нового скликання працювала у “турбо режимі”. Зараз команда Зеленського сформована. Вона структурована, і ключові люди в ній – Єрмак, Шефір та інші – встигли підлаштуватися під свої посади.

Крім того, Богдан накопичував негативні настрої простих громадян. Отже, відпустивши його, Зеленський також позбувся величезної частини цих негативних настроїв.

Читати далі (англійською)